На півночі Японії безслідно зник острів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Тепер виняткова економічна зона країни скоротиться.

Невеликий японський острів Есанбе Ханакіта Кодзіма на півночі Японії безслідно зник, що змусить скоротити виняткову економічну зону країни.

Про це повідомляє The Guardian.

Цей острів був розташований неподалік Курильських островів, а його зникнення змусить підкоригувати морські кордони Японії та Росії, а виняткова економічна зона країни скоротиться щонайменше на 500 метрів.

Есанбе Ханакіта Кодзіма був безлюдним островом, та до 2014 року навіть не мав назви. У 1987 році берегова охорона Японії встановила, що острів здіймається над рівнем моря всього на 1,4 метра. Найімовірніше, його зруйнували шторми та льодовики.

Зникнення острова відбулося абсолютно непоміченим для жителів найближчого до нього населеного пункту – селища на острові Хоккайдо, яке розташоване за 500 метрів від нього. Те, що острова більше немає, помітив автор книжки про безлюдні острови Хіросі Сімідзу.

Нагадаємо, ураган "Валака" повністю змив острів Іст-Айленд Гавайського архіпелагу, на якому жили рідкісні тюлені та черепахи. Острів був другим за площею островом у Френч-Фрігат-Шолс - найбільшому атолі Північно-Західних островів Гавайського архіпелагу. Його розміри сягали 4,5 га.

Залиште свій коментар

Вибір редакції