Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ford готує помсту для Land Rover після розриву співпраці

Компанія планує створити конкурента Land Rover Defender.

Ford веде переговори з хімічною компанією Ineos про спільне створення позашляховика, який стане прямим конкурентом Land Rover Defender.

В цілому таку пропозицію зробив Ineos, який збирається освоювати автомобільну галузь, пише Financial Times.

Наближені до керівництва Ford джерела, повідомляють, що виробництво планують розгорнути у Великій Британії на заводі у Бринджет, де виробляють мотори для Jaguar Land Rover. Справа в тому, що Ford та JLR припиняю співпрацю уже 2020 року.

Після розриву завод в Бринджет стане практично непотрібним для Ford, тому у компанії зацікавлені у будь-яких пропозиціях про співпрацю. Тому його можуть переобладнати під виробництво позашляховиків

Разом з тим, Ineos ймовірно зацікавлена тільки в двигунах від Ford, бо компанія підписала угоду з дочірньою компанією Mercedes-Daimler про постачання кузовів для позашляховиків.

Також Ineos домовилася з найбільшим канадським виробником комплектуючих Magna International про постачання деталей для шасі майбутнього конкурента Land Rover Defender.

Тому цілком ймовірно, що на авторинку незабаром може з'явитися новий бренд, який спеціалізується на виробництві позашляховиків.

Нагадаємо, що Volkswagen і Ford домовляються про спільний випуск електрокарів. Volkswagen може надати американцям свою гнучку платформу для електрокарів.

Приєднуйтесь до групи ТСН.Авто у Facebook

Залиште свій коментар

Вибір редакції