За рік айтівців в Україні стало на чверть більше

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

На сьогодні в ІТ сфері працюють понад 150 тисяч українців.

За рік кількість айтівців в Україні зросла на чверть і тепер їх вже понад 150 тисяч. Про це повідомили у Міністерстві юстиції, розповіли в ефірі "Сніданку з 1+1".

Принаймні стільки ІТ-спеціалістів, зареєструвалися як ФОПи. Більше половини всіх програмістів працюють у Київській, Харківській та Львівській області. Зазначимо, кожен четвертий працівник у галузі програмування – жінка.

Нагадаємо, 19 лютого стало відомо, що Міністерство соціальної політики пропонує внести зміни до Кодексу законів про працю, доповнивши його новою статтею – "Ознаки наявності трудових відносин".

Зміни передбачають жорсткі обмеження щодо використання ФОПів замість працевлаштування найманих робітників. Як відомо, таку схему задля зниження податкового навантаження використовують багато компаній, особливо в IT-сфері.

Запропонований Мінсоцполітики законопроект передбачає сім ознак трудових відносин. За наявності принаймні трьох з них Держслужба з питань праці визнаватиме відносини трудовими і накладатиме штраф на кожного працівника, оформленого як ФОПа. Штраф пропонується у розмірі 30 мінімальних зарплат — понад 125 тис грн.

ВідеоЯк знайти роботу в декретній відпустці і не потрапити на гачок шахраїв

Часто у професійному і кар’єрному житті жінки наступає пауза. Хоча відкриваємо соцмережі і… Там купа пропозицій заробітку для мами у декретній відпустці. Втім, як поскаржилася на сторінці Сніданку в Instagram наша глядачка, більшість варіантів в інтернеті – шахрайство. Тож ми вирішили перевірити, який підробіток пропонують мамам і які оголошення краще оминати.

Як знайти роботу в декретній відпустці і не потрапити на гачок шахраїв

Залиште свій коментар

Вибір редакції