Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Заступник голови ЦВК купила квартиру за 3,2 млн гривень

Жанна Усенко-Чорна оформила договір у перший день місяця.

Заступник голови Центральної виборчої комісії України Жанна Усенко-Чорна придбала квартиру в Києві. Договір було оформлено 1 грудня, вартість житла склала понад 3,2 млн гривень.

Площа квартири 69,4 кв. метрів. Додатково за послуги ріелторів було сплачено 102 тис. гривень. Інформація про це міститься у змінах до електронної декларації Усенко-Чорної на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.

При поданні декларації заступник голови ЦВК зазначала, що має у власності будинок площею 132,8 кв. метри поблизу Києва та іншу нерухомість. Також серед майна були зазначені автомобіль Chrysler Sebring 2006 року випуску, шуба, ювелірні вироби і прикраси та годинник. Готівкою Усенко-Чорна зберігає 128 тис. доларів. Зарплата посадовця за минулий рік склала 286,25 тис. гривень.

Тим часом НАБУ зібрало достатньо доказів для оголошення голові ЦВК Михайлу Охендовському підозри у незаконному отриманні коштів з "чорної каси" Партії регіонів.  Провести у даній справі ще одну економічну експертизу, на якій наполягають у Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі (САП), неможливо, повідомив директор НАБУ Артем Ситник.

Відео У Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі проводять допит членів ЦВК

Залиште свій коментар

Вибір редакції