Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Зеленський відмовився підписувати закон про перевірку отримувачів субсидій та держдопомоги

У Мінфіні вже відреагували на рішення президента.

Ухвалений Верховною Радою законопроєкт, який передбачав верифікацію та моніторинг пенсій, пільг, субсидій та інших соціальних виплат, що здійснюють за рахунок державних коштів, повернуто назад парламентарям. Президент Володимир Зеленський наклав на нього вето.

Про це йдеться на сайті Ради.

Уточнюється, що 7 листопада глава держави вніс до закону №1231 певні правки і направив його на повторний розгляд в парламент. Тим часом, заступник міністра фінансів Павло Ходаковський пояснив рішення Зеленського технічною неузгодженістю в документі. Він переконує, що накладене президентське вето не ставить хрест на законі.

"Президентське вето законопроєкту з верифікації спричинене суто технічною неузгодженістю із прикінцевими положеннями, яка скоро буде усунута. Я певен, що парламент невдовзі підтримає цей законопроєкт із пропозицією президента", - написав посадовець у своєму Facebook.

На проєкт Закону України «Про верифікацію та моніторинг державних виплат» №1231 накладено президентське вето. Однак воно...

Опубликовано Міністерство фінансів України Четверг, 7 ноября 2019 г.

Відповідно до законопроєкту, держорганам мали намір надати право здійснювати перевірку реального матеріального становища українців, які оформили субсидію та інші соцвиплати. Зокрема, цей закон передбачає більш адресну підтримку тих, хто її потребує. Втім, через подібні перевірки кількість субсидіантів в Україні могла суттєво скоротитися.

Нагадаємо, 17 жовтня нардепи ухвалили закон, який запускає моніторинг надання пенсій, пільг, субсидій й інших бюджетних коштів. Перевірка стосуватиметься всіх українців, котрі отримують допомогу від держави, зокрема пенсії, пільги, субсидії, стипендії, допомоги та інші виплати, що здійснюються за рахунок коштів державного, місцевих бюджетів, фондів загальнообов’язкового державного соціального і пенсійного страхування. 

Відео Новації щодо нарахування субсидій – Економічні новини

Новації щодо нарахування субсидій: скільки треба витрачати на комунальні послуги з сімейного бюджету, щоб отримати пільги - про це дивіться одразу після актуальної інформації про курси валюти.

Новації щодо нарахування субсидій – Економічні новини

Залиште свій коментар

Вибір редакції