Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
ЗМІ назвали прізвища причетних до продажу донбаського вугілля в Польщу

Один з них запевняє, що не має жодного відношення до продажу вугілля.

Син колишнього заступника міністра вугільної промисловості часів прем’єрства Юлії Тимошенко Юрія Зюкова Роман та "екс-заступник міністра енергетики" терористичної "ЛНР" Олександр Мельничук причетні до продажу вугілля з окупованої території Донбасу в Польщу.

Згідно з реєстром підприємств Польщі, саме Роман Зюков та Олександр Мельничук є співвласниками компанії Doncoaltrade, яка продавала це вугілля, передає "Українська правда".

Відео Фінансування терористів: європейські країни досі купують вугілля із ОРДЛО

У реєстрі повідомляється, що Зюкову належить 40% акцій компанії, а Мельничуку – 60%.

У той же час Роман Зюков у коментарі "УП" заявив, що не має жодного відношення до продажу вугілля.

За його словами, він разом із Олександром Мельничуком заснував компанію Doncoaltrade ще у 2012 році, але фактично фірмою керував Мельничук. Ця компанія намагалася займатися продажем вугілля з Донбасу в Польщу, але, за словами Зюкова, нічого не вийшло.

Син екс-урядовця запевняє, що з початком російської агресії він не має жодного відношення до скандальної компанії і у травні 2014 року втратив з нею усі контакти. Зюков також стверджує, що ніколи не отримував дивідендів від діяльності фірми і навіть забув про її існування.

Зараз він планує поїхати до Польщі і за допомогою юристів розібратися у ситуації, що склалася. 

Нагадаємо, що напередодні польське видання Dziennik Gazeta Prawna повідомило про розслідування, в результаті якого було з'ясовано, що вугілля з шахт окупованого Донбасу вивозиться через Росію в Польщу за підробленими сертифікатами, а прибуток при цьому йде до кишені лідера терористичної організації "ЛНР" Ігоря Плотницького.

Відео Турчинов: Україна жорстко відреагує на закупівлю Європою вугілля з окупованих територій

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції