Можливо, немає розуміння, але я є лікар

Супрун розповіла про контракти на міжнародні закупівлі, про систему електронного обігу ліків та свою освіту.

У перший день 2017 року розгорівся скандал між МОЗ та керівником Інституту серця Борисом Тодуровим. Він заявив, що державні закупівлі препаратів і витратних матеріалів для лікування серцево-судинних хвороб зірвані й звинуватив у непроведенні тендерів в.о. міністра охорони здоров'я Уляну Супрун.

Також він написав про перешкоджання міністерством охорони здоров'я у відкритті філіалів Інституту серця на Донеччині й Луганщині. Таким чином на бік кардіохірурга Тодурова стали деякі інші лікарі. Наприклад, головний лікар Херсонського обласного кардіологічного диспансеру Олег Мазуряк розповів, що за рік міністерство не забезпечило поставок жодного кардіостимулятора – їх придбали за гроші обласного бюджету і ці запаси вже вичерпуються.

Своєю чергою, на захист Уляни Супрун та її команди виступив прем'єр-міністр Володимир Гройсман. Він зауважив, що всі попередні роки в міністерстві панувала корупція, а теперішнє керівництво робить кроки, аби її подолати. Окрім того, висловив підтримку в.о. міністра охорони здоров'я Уляні Супрун і її реформ міжнародний фонд "Відродження".

В інтерв'ю кореспонденту ТСН.Тиждень Ірині Матвієнко в.о. міністра охорони здоров'я Уляну Супрун розповіла про контракти на міжнародні закупівлі, про систему електронного обігу ліків та свою освіту.

-         Давайте розпочнемо з основного питання щодо контрактів на міжнародні закупівлі. Тодуров каже, що за 2016 рік не були поставлені медикаменти.

-         Кожного року, ще від початків Незалежності в Україні, державні закупівлі зазвичай відбуваються під кінець року на наступний рік. Подивимося від 2014 року. В 2014 році було так, як завжди – закупівлі відбулися під кінець року, то гроші були перераховані на закупівлі в листопаді і грудні 2014 року і поставки ліків і медичних виробів відбувалися у 2015 році. В 2015 році Верховна Рада проголосувала закон, щоб передати державні закупівлі на міжнародні організації. І на 2015 рік одна третина всіх закупівель залишилася в МОЗ, а дві третини пішли на міжнародні організації. Був великий спротив від українських виробників, дистриб'юторів, які заробляли дуже багато грошей на тій корумпованій системі. Вони писали тендери під одним виробником або під одним дистриб'ютором, і вони були дуже незадоволені, всередині в МОЗ і зовні гальмували процес. І було дуже важко підписати контракт, і було дуже важко прописати технічні завдання, номенклатуру. Багато тих ліків, які закуповувалися, були нові в Україні, і треба було їх реєструвати.

То це забрало довший час, щоб ця процедура пройшла. Але під кінець 2015 року, контракти були підписані, передали фінансування, всі кошти, і вже почалися доставки на 2015 рік у 2016 році. Так само як було в 2014 році, під кінець року. Нічого не змінилося. Але в 15 році ті закупівлі, які йшли через міжнародні організації, показали нам зекономлені кошти, бо навіть на ті вакцини, що ми закупили через ЮНІСЕФ, ми могли зекономити 3 мільйони доларів. І ми побачили, що це є корисний процес. Але знову в 2016 році, коли вже почалися поставки, всередині МОЗ, на рівні дистриб'юторів, вони знову почали гальмувати процес.

Я прийшла в МОЗ 1 серпня 2016 року, на другий день я виступала на прес-конференції разом із батьками за вакцинації і відкрито говорила, що відбувалося в МОЗ в той час. Наш департамент, який займається державними закупівлями, де має працювати 5 людей, там лише було 2, один в декреті і один у відпустці, взагалі ніхто не працював над тим, була одна особа, яка була волонтером, яка відійшла за тиждень до того як я прийшла. То я почала підписувати документи, щоб ті всі ліки і вакцини, які були на митниці, щоб ми могли нарешті їх приймати в Україну, і висилати нашим регіонам. Я підписувала стільки документів… серйозно, щоб не перебільшувати нічого, тисячі документів у першому місяці, щоб розблокувати цей процес. Була проблема із доставкою ліків для онкохворих дітей, ми мали дуже багато переговорів, розмов, ми зустрічалися з міжнародними організаціями, з дистриб'юторами, з виробниками, щоб це все розблокувати. А у вересні місяці я дізналася, що нічого не було зроблено на 2016 рік. Ті всі ТЗ, які були прописані номенклатурою на 2015 рік, вони хотіли, щоб ми його знову повторили на 2016-й. Ми взяли їх всіх і ми їх переглянули.

Відео Міністр охорони здоров'я вперше прокоментувала нещодавній медичний скандал

-         Можна уточнююче запитання: коли ви прийшли у вересні, ви зрозуміли, що до 9 місяця 2016 року по факту не було нічого поставлено?

-         Було поставлено десь 50% того, що було. Але до того часу повинно було бути більше поставлено. То ми за один місяць могли вже відкрити це блокування і до кінця місяця було вже десь 70% доставлено, а до кінця листопада вже на 100% все є доставлено, яке мало бути. Є додаткові ліки або вакцини, які будуть нам приходити, але це є зекономлені кошти, це вже не є замовлення, це додаткові. То ми за цей один місяць могли розблокувати, щоб все пішло далі. Були деякі питання, була якась технічна помилка, що ми написали в нашому контракті разом для міжнародних організацій, щоб таку дозу закупити, а вони повернулися і сказали нам, що ми не можемо таку дозу закупити, бо вона не виробляється ніде. Це технічна помилка. А МОЗ тоді нічого не робив.

-         Тому що він не працював по факту.

-         Так. Тоді ми мусили взяти постанову, змінити в Кабміні, повернути, знову дозамовляти, і тоді воно знов пішло. Були проблеми з доставками, але були технічні проблеми, які також гальмували цей процес. То як ми могли це все розблокувати, тоді вже були доставки, але до того часу на 2015 рік вже були доставки до літа. І як хочемо говорити про Інститут Серця і про ті стенти, в них було замовлення на 950 стентів на 2015 рік, а вони всі були доставлені у січні 2016 року і вони отримали додатково 443 стенти на перерозподілі через цілий рік. І на 1 січня 2017 року ми вислали листи всім нашим регіонам, які є залишки, а в Інституті Серця було 95 стетів. Не було ніякого браку стентів, бо ми кожного разу, коли Інститут Серця нас просив про додаткові, ми знаходили на перерозподілі від інших регіонів

-         Тобто на 1 січня 2017 року Інститут Серця дав вам відповідь, що в них є 95 стентів. По суті, впродовж 2016 року у них було медичні матеріали, щоб робити операції?

-         Щоб ви також розуміли, щодо стентів, держава забезпечує ті стенти, які є потрібні на невідкладні стани, як людина має інфаркт, і швидка її привозить в лікарню, і потрібно одразу поставити стент, бо іде інфаркт, держава забезпечує стент . В Україні десь є 10-11 тисяч таких випадків кожного року. Ми за гроші, які ми мали в 2015 році могли закупити приблизно 7 тисяч 200 стентів на цілу Україну… ну там брак. Але ми вже через міжнародні організації на 2016 рік зможемо закупити 10,5 тисяч. Ті, які закуплять в 2016 році і поставлять в 2017 році. Бо коли ми розпочали процес закупівель у вересні, нормальний процес є три місяці. Воно так відбувається. По-перше, треба зробити номенклатуру, за кожну номенклатуру треба говорити з експертами, подивитися чи минулого року правильна чи ні, чи є якісь нові ліки, чи є зміни у наших пацієнтах, що потрібно більше. На 2017 рік ми маємо 15 додаткових нових препаратів для онкохворих дорослих, які ніколи не були в нашій номенклатурі. Це допоможе їм отримувати ті безкоштовні ліки ще більш розширені.

Відео Триває конфлікт, пов’язаний із МОЗ та кардіохірургом Борисом Тодуровим

-         Це контракти, які вже підписані через ЮНІСЕФ, правильно?

-         Зараз завершено на 2016 рік, ми перше переробили технічні завдання, нову номенклатуру, вона мусила пройти всі наші робочі групи експертів, тоді воно мусило пройти через Кабінет міністрів. І щоби не гальмувати процес, ми не були готові, що всі наші програми одноразово пройшли через Кабмін. То ми запустили перші 22 з наших програм, потім ще 11, тоді ще 4, щоб до кінця листопада всі програми були вже завершені, всі контракти були підписані, і ми вже навіть у листопаді і в грудні вже мали доставки від тих контрактів, що ми підписали у жовтні. То вже на 2016 рік є поставки, а саме по програмі серцево-судинних захворювань всі тендери є оголошені, вони будуть завершені до кінця січня і доставки будуть вже у лютому і після цього. А ми 2017 рік розпочали вже. У березні 2017 року передбачаємо, що отримаємо бюджетні кошти, щоб покрити всі наші контракти, і до кінця березня 2017 року вже будемо мати всі контракти підписані, всі наші фінансування завершено і вже будуть доставки на 2017 рік у 2017 році. І ми вже передбачаємо, що будемо так робити у 2018 році і так далі. То ми за останні 6 місяців могли завершити 2016 рік, який ще навіть не був розпочатий. І ми вже плануємо, що до березня 2017 рік буде завершений і буде розпочатий процес тендерів. Тендер переважно є один місяць. Бо міжнародні організації мають свої внутрішні процедури.

Запитують нас про договори з ними, чи їх показувати чи ні. Вони мають свій внутрішній процес і у законі Верховної Ради йдеться, що ми зобов'язані як виконавча влада  виконувати ті закони. В тих законах вимагають від нас, щоб ми співпрацювали з міжнародними організаціями, і ми це робимо. За останні 6 місяців ми удосконалили цей процес. І зараз вже ідуть поставки тих речей, на які вже завершили тендер і які  будуть приходити у лютому.

-         Я не розумію, у чому проблема, щоб подивитися ці контракти. Їх не існує? Чи вони засекречені? Чи вони є у Кабміна?

-         У законі щодо публічних закупівель через міжнародні організації тут у 13 пункті специфічно написано, що "проведення процедур закупівель лікарських засобів, медичних виробів та пов'язаних з цим послуг на підставі відповідних угод та відповідно до внутрішніх правил та процедур таких організацій". Нас зобов'язують, щоб ми тим керувалися. Їхні внутрішні правила та процедури вимагають конфіденційність договорів і конфіденційність тих цін. Ми маємо наші звіти, які є виставлені на нашому сайті, кожного тижня ми відновлюємо, там прописано скільки доз приїхало в Україну та скільки ми у гривнях за ті дози заплатили.

І друга річ, щоб допомогти з тим, є організації як Центр протидії корупції або Transparency International, які слідкують за тими всіма цифрами. Вони дивлять на наш сайт.

Кожна організація має надбавку за те, що вона надає ті послуги, то там включена ця надбавка. І також є надбавка, бо наше державне підприємство – або Укрмедпостач, або Укрвакцина, які довозять ліки до регіонів і роблять розподіл, – вони також беруть один або півтора відсотка від того фінансування, щоб вони могли робити свою роботу. Це нормальна процедура, яка відбувається в кожній країні. То вона також є у тих цифрах.

-         Де можна передивитися ці дані?

-         На нашому сайті. І кожного разу, коли маємо зустріч із Комітетом ВР з питань охорони здоров'я, ми надаємо їм ці таблички, які є оновлені. Зазвичай у середу є комітет, то ми їм відсилаємо до понеділка, щоб вони мали всі наші оновлені таблиці і побачили, скільки є ліків, скільки вже було доставлено, скільки вже чекаємо. Ми маємо дані по кожній програмі, кожні окремі ліки, кожні окремі вакцини, медичні вироби, як вони називаються, скільки ми замовляли, скільки ми заплатили, коли вони будуть, чи вони вже прийшли, чи ми вже роздали в регіони. І є ще окрема таблиця для регіонів, що ми їм висилаємо. Ми робимо розподіл щодо потреб у кожній області, розвозимо по областях, а вже в області вони розподіляють між своїми районами і їхніми лікарнями. То ми до цього рівня можемо слідкувати. То ми просимо від них, щоб вони нам також звідти давали, бо як пацієнти нам дзвонять і кажуть, що вони не можуть знайти вакцину БЦЖ для своєї дитини, то ми можемо подивитися таблиці і їм надавати інформацію, що в такій і такій лікарні воно відбувається.

І також є досить така приємна річ, що з нами співпрацюють міжнародні організації, щоб нам допомогти з тою логістикою. ПРООН з нами зараз співпрацюють, щоб наш ДП Укрвакцина створили електронний склад, що дозволить стежити від того моменту, коли воно приїде в Україну і по серії чи коду ми зможемо відстежити до самого пацієнта. Наприклад, що ця вакцина приїхала у такий день, ми розмитнили, перерозподілили в Рівне, тоді в лікарню і саме цій дитині вона була надана. Це також дуже хороша річ для планування, щоб ми знали, скільки нам потрібно на наступні два, три роки наперед і щоб ми могли правильно замовляти. Бо є одна річ, коли ми отримуємо потреби від регіонів, а друга – що ми маємо свою статистику і можемо дивитися, чи потрібно більше чи менше.

-         Зараз всього вистачає?

-         Щодо 16 року ми всі вакцини 15 року вже отримали і маємо зекономлені кошти, і нам ще довозитимуть додаткові вакцини в наступні місяці. Але ми вже маємо від 25% до 50% запасу вакцин, які потрібні на щеплення дітей. То ми вже маємо досить, щоб ми вже навіть покрили перші три-чотири місяці, щоб було досить вакцин, а вже на 16 рік вони нам доставляють.

ЮНІСЕФ закуповує вакцини для країн по цілому світі. То вони роблять дуже гарні великі замовлення і ми можемо мати гарні ціни тоді. А якби ми могли в Україні запланувати не на один рік, але підписати контракт на три або п'ять років з виробниками, то ми би також кращі ціни отримували, бо вони би знали гарантовано, що нам потрібно на 3-5 років. Але зараз законодавство не дозволяє нам так замовляти. Всі наші контракти є на один рік.

Відео Супрун про хабарі у 10 тисяч доларів і вакцини від грипу

-         Виходить, всі контракти на поставку ліків, які мали бути в 16 році, вже підписані. Контракти на поставку ліків у наступному році ви будете підписувати. Вони всі є, але показати їх депутатам і журналістам ви не можете, тому що є внутрішні правила міжнародних організацій, відповідно до яких це є комерційною таємницею?

-         Правильно.

-         І друге питання. У нас були перебої із закупівлями через супротив до закону про міжнародні закупівлі. З кінця 2015 року, коли був прийнятий цей закон, що відбулося: всі ліки, які купувалися в Україну, вони купувалися через тендери, і ми всі знаємо, що це було по завищених цінах, і тоді, коли прийняли цей закон, ми почали купувати ліки через міжнародні організації. І ось  через це був величезний супротив. Чи правильно я зрозуміла?

-         Все, що ви зараз сказали, це вірно.

-         Коли чекати нововведень? Коли запрацює система електронного обігу ліків? Тобто коли звичайні громадяни, приходячи в лікарню, зможуть  зайти у додаток і подивитися, чи є ці ліки в лікарні?

-         Я думаю, що напевне через рік. І друге, що я би хотіла також додати, ми дуже гарно співпрацюємо з пацієнтськими організаціями, і пацієнти України мають додаток на смартфонах, що можна вже в Одесі та Києві простежити, де є безкоштовні ліки, у яких лікарнях. І вони нам допомогли ці пацієнтскі органцізації, так як ПРООН допомагає з електронним складом. Ми від міністерства вимагаємо у всіх лікарнях, що вони мають вивісити, де пацієнти можуть бачити, які безкоштовні ліки є в їхніх лікарнях. Це є наказ від МОЗ на всі лікарні.

-         Коли вони мають це зробити?

-         Вони вже роблять.

-         Тобто я приходжу в звичайну лікарню, наприклад, у місті Миронівка, і там має бути стенд і я кажу: покажіть мені, які ліки в лікарні є безкоштовні для мене?

-         Правильно.

-         І вони зобов'язані мені це показати?

-         Правильно. І як вони не показують вам, ви маєте подзвонити на нашу гарячу лінію або написати нам на нашому сайті, щоб ми могли тоді простежити, чому воно не відбувається. Бо це є наказ від нас і вони мають це виконувати. А як ми не маємо зворотного зв'язку з пацієнтом чи з тими, які шукають, чи воно зроблено чи ні, тоді ми не будмо знати, що вони не виконують. То дзвоніть, пишіть і ми будемо стежити.

-         Останнє запитання, всі дуже апелюють до вас, що ви не показуєте диплом. Чому ви його не показуєте? Чи ви його показуєте, просто ми про це не знаємо?

-         Мій диплом є у вільному доступі в Інтернеті. Є сторінка в Вікіпедії, де є моя освіта описана і там є мої дипломи. Міністерство має захищати персональні дані людей, які працюють в міністерстві. І вони не показують диплом, коли надходять офіційні листи, бо це є персональні дані міністра. Але цей диплом дуже легко можна знайти по інших ресурсах. І я хочу подякувати Оксані Сироїд (нардеп оприлюднила копії документі про медичну освіту Супрун, - ред.). Це є диплом Мічиганського університету – Michigan State University.

Освіта лікаря в Штатах відрізняється від України. Я ходила 12 років до школи, тоді 4 роки бакалавр, 4 роки медуніверситет і отримала доктора медицини. Але диплома не досить, щоб бути лікарем у Штатах. Я тоді мала 1 рік інтернатури, 4 роки резиденції, аспірантури. Це було по радіології. Ще один рік по вузькій спеціальності – рентгенологія жіночих хвороб. Перший іспит по спеціальності брала у другому році, в четвертому році в медінституті після інтернатури, і ще іспит по спеціалізації після мого навчання, а тоді вже після року спеціалізації – це називається Fellowship, я вже почала працювати повноцінним лікарем і працювала десь 15 років лікарем в Нью-Йорку. І це знов – доступна інформація.

Можливо, немає розуміння, але я є лікар. Маю насправді навіть і довшу освіту, науку, практичне навчання, ніж як в Україні вимагають. І у свідоцтві про мій диплом, написано, що я можу працювати лікарем в Україні, тобто визнають мою освіту і це є вища освіта. 

Розмовляла Ірина Матвієнко

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів