Дія нового роману про Бонда розгорнеться в Дубаї

Дія нового роману про Бонда розгорнеться в Дубаї

Джефрі Дівер. Зображення з сайту jefferydeaver.com

Наприкінці травня вийде новий роман про Джеймса Бонда "Карт-бланш", у якому події розгорнуться у Дубаї.

Дія нового роману про Джеймса Бонда розгорнеться в Дубаї. Як було оголошено на прес-конференції, що відбулася 17 січня, книга, написана американським автором Джефрі Дівер, буде називатися "Карт-бланш" і вийде 26 травня 2011 року.

Видавці пообіцяли, що в новому романі Бонд зустрінеться з якимсь старим другом і буде протистояти "вкрай небезпечного лиходієві". Подробиці сюжету книги не розкриваються, відомо лише, що дія відбувається в наші дні. Також у романі буде фігурувати улюблена машина Яна Флемінга - "Бентлі".

Джефрі Дівер був обраний автором нового роману про Бонда нащадками Яна Флемінга. Його книга стане другою після чергового "відродження" серії романів про знаменитого шпигуна: у 2008 році до сторіччя з дня народження Флемінга вийшла книга "Диявол не любить чекати", яку написав Себастьян Фолкс.

Ян Флемінг написав 12 романів про Бонда, опублікованих у період з 1953 по 1965 роки. Після смерті письменника багато авторів писали романи про Бонда, однак найбільш відомими і продуктивними вважаються Джеймс Гарднер (14 романів) і Джордж Бенсон (шість романів і три оповідання).

Книги про Джеймса Бонда неодноразово екранізувалися: на даний момент знято 22 фільми, в яких шпигун виступає головним героєм. У першій половині січня 2011 стало відомо, що незабаром почнуться зйомки 23-го фільму серії.

Читайте також:

Новий фільм про Бонда вийде в листопаді 2012 року

Розпочинаються зйомки 23-го епізоду "бондіани"

Деніел Крейг соромиться своїх фільмів

Повʼязані теми:

Наступна публікація