Пабло Пікассо визнаний найпопулярнішим художником на Facebook

Пабло Пікассо визнаний найпопулярнішим художником на Facebook

Пабло Пікассо визнаний найпопулярнішим художником на Facebook

На основі підрахунку чисельності груп прихильників різних художників в цій соціальній мережі Пабло Пікассо визнаний найпопулярнішим художником.

Пабло Пікассо визнаний найпопулярнішим художником в соціальній мережі Facebook. Такий висновок був зроблений на основі підрахунку чисельності груп прихильників різних художників в цій соціальній мережі.

Також до першої трійки художників, чиї групи мають найбільше число шанувальників, потрапили Вінсент Ван Гог (1604 людини) і Сальвадор Далі (1024 людини). За ними розташовуються імпресіоністи Клод Моне (940 шанувальників) і П'єр Огюст Ренуар (818).

На шостому місці група шанувальників Амедео Модільяні з 714 членами. За ним слідують Едгар Дега, Поль Сезанн і Фріда Кало. Замикає топ-10 Василь Кандинський, у групі шанувальників якого 602 людини.

Результати підрахував ресурс overstockArt.com - один з найбільших сайтів, які займаються продажем репродукцій відомих художників. За словами його керівника Девіда Сессона, вивчення популярності художників у соціальних мережах - відмінний інструмент для визначення купівельного попиту.

Читайте також:

Скандал у Франції: електрика запідозрили у крадіжці невідомих картин Пікассо

Найбільша і унікальна виставка творів Пікассо в Парижі (відео)

Картину Пікассо продано за рекордну суму (відео)

Повʼязані теми:

Наступна публікація