Facebook став третім найбільшим сайтом у світі

За даними ComScore, соцмережа витіснила сервіси інтернет-корпорації Yahoo, які тепер займають четверте місце і нараховують 630 мільйонів унікальних користувачів.

Соціальна мережа Facebook стала третім найбільшим сайтом у світі, згідно з доповіддю дослідницької групи в листопаді поточного року на Facebook зайшли 648 млн унікальних відвідувачів.

За даними ComScore, соцмережа витіснила сервіси інтернет-корпорації Yahoo, які тепер займають четверте місце і нараховують 630 мільйонів унікальних користувачів.

У жовтні цього року Facebook і Yahoo відвідала однакова кількість користувачів - 633 млн чоловік. Друге і перше місця, як і раніше, займають он-лайн-сервіси корпорації Microsoft (869 млн унікальних відвідувачів у світі) і Google (970 млн користувачів) відповідно,

Facebook став четвертим найбільшим сайтом у світі близько півтора року тому, і незабаром обігнав Yahoo за кількістю переглянутих сторінок. Сьогодні в соцмережі розміщується близько чверті всіх он-лайнових рекламних оголошень у США, а це вдвічі більше, ніж у Yahoo.

Більше того, не так давно Facebook також обійшов Yahoo і став другим за популярністю відеосайтом у США і другим найбільшим джерелом трафіку (після Google) на інші ресурси з відеоконтентом в Інтернеті.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що передбачувана ринкова вартість найбільшої в світі соціальної мережі Facebook за останні п'ять місяців зросла більш ніж на 50%, як пише газета Financial Times, за цей час передбачувана вартість Facebook зросла з 26,4 млрд дол до 41,2 млрд дол.

Читайте також:

МЗС України створив свої акаунти на Facebook і Twitter

Time обрав "Людиною року" засновника Facebook

У Facebook з'явився новий сервіс для зберігання контенту

Amazon, Facebook і Zynga об’єднаються, щоб протистояти Google

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: