Переможцем китайської "Хвилини слави" став безрукий піаніст

Переможцем китайської "Хвилини слави" став безрукий піаніст

Лю Вей. Кадр китайського телебачення з сайту YouTube

У Китаї у телевізійному конкурсі, в якому шукали таланти, переміг безрукий піаніст з Пекіна, який грає на музичному інструменті за допомогою пальців ніг.

Переможцем програми "Китай шукає таланти" ("China's Got Talent") став безрукий піаніст з Пекіна, який грає на музичному інструменті за допомогою пальців ніг. У фіналі конкурсу, що відбувся в неділю, 10 жовтня, головним суперником 23-річного Лю Вея був 7-річний естрадний комік Чжан Фенсі.

Безрукий піаніст виконав у фіналі композицію "You're Beautiful" (очевидно, йдеться про пісню британського музиканта Джеймса Бланта). Коментуючи свою перемогу, молодий музикант Лю Вей заявив, що був би радий, якби головний приз дістався не йому, а його близькому другу, який також потрапив у фінал і заспівав реп-композицію.

З перемогою Лю Вея привітала співачка з Тайваню Цай Джолін, яка запросила піаніста приєднатися до неї під час її турне. Крім того, очікується, що найближчим часом переможець підпише контракт з компаніями Fremantle Media і Sony Music Entertainment і зможе відправитися на гастролі.

Шоу "Китай шукає таланти" стартувало в КНР в травні 2010 року. За кілька місяців в ефірі програма обзавелася великою кількістю прихильників і виправдала надії авторів проекту (права на передачу належать британцям). За словами творців шоу, незабаром на китайському телебаченні буде запущений другий сезон програми.

Читайте також:

В Австрії чоловіки хизувалися своїми вусами

На австралійському конкурсі топ-моделей переплутали переможницю

У Німеччині відбулася гарбузова регата

Повʼязані теми:

Наступна публікація