День активних дій, гороскоп на 5 листопада

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

День, коли вітаються будь-які активні дії, – всі вони будуть приречені на успіх. На роботі можна починати реалізовувати нові проєкти, що давно чекають на свою чергу, а в особистому житті – виявляти ініціативу, зізнаючись коханій людині у коханні і навіть пропонуючи їй узаконити стосунки. Зроблене сьогодні добро повернеться сторицею.

Овен

День обіцяє бути вдалим у фінансовому плані – можливе підвищення заробітної плати, отримання премії та повернення давнього боргу. Рекомендується також одружуватися або виходити заміж – шлюб, укладений у цей день, буде міцним.

Телець

Зірки подарують вам довгоочікуваний шанс внести корективи в розвиток подій: так, якщо ви давно перебуваєте з кимось у сварці, саме час помиритися – обставини складаються сприятливо.

Близнюки

Як би хтось з колег не умовляв вас взяти на себе частину його обов'язків, обіцяючи при цьому винагородити вас за працю, не погоджуйтеся – нічого, крім неприємностей, ви в результаті не отримаєте. Увечері приділіть увагу родині.

Рак

Зустріч з людиною з минулого нагадає вам один з прекрасних моментів вашого життя – якщо у вас з'явиться бажання продовжити стосунки, не варто йому опиратися. Обов'язково підтримайте тих, хто вирішить звернутися до вас по допомогу.

Лев

Хороший день для реалізації нового перспективного проєкту. Щоб розчарування в людині, яку ви вважали коханою, не стало для вас трагедією, пам'ятайте, що святе місце порожнім не буває – на самоті ви залишитеся недовго.

Діва

Настав час важливого рішення, ухвалення якого ви відтягували як могли, – вам вдасться знайти єдиний правильний підхід до цього питання. Можна також переходити на нове місце роботи – нове начальство гідно оцінить вас.

Терези

Ремонт, розпочатий цього дня, вдасться закінчити легко, швидко і, що важливо, без моральних втрат. Займаючись благодійністю, не чекайте, що вам будуть повсюдно і невпинно говорити спасибі – добро краще робити безкорисливо.

Скорпіон

Знайомства, зав'язані в цей день, перетворяться на корисні зв'язки, які стануть у пригоді вам в роботі і, особливо, в кар'єрі – допомога високопоставлених друзів зайвою не буде. Вдалою буде операція, пов'язана з нерухомістю.

Стрілець

Дасть про себе знати втома, що накопичувалася не один день і навіть не один місяць – вас попереджали про те, що робота без відпочинку і вихідних дарма не минає. Присвятіть день улюбленим заняттям, і розтрачені сили обов'язково повернуться.

Козеріг

На перший план вийде робота, на якій потрібно показати "товар", – тобто, свої здібності та напрацювання – як кажуть, обличчям. Начальство обов'язково гідно оцінить їх у матеріальному плані – надбавка до платні виявиться доречною.

Водолій

День не підходить для активних дій, але можна – і треба – планувати майбутні звершення: вам вдасться не тільки поставити перед собою правильну мету, але і вибрати засоби, за допомогою яких можна буде її досягти.

Риби

Балансуючи між роботою і сім'єю, пам'ятайте, що навіть мінімальний перекіс в один із боків може призвести до конфлікту – чи з колегами, або з близькими людьми. Можна ставати до будівництва будинку або ремонту квартири.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції