Енергетично сильний день: гороскоп на 3 грудня

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Енергетично дуже сильний день, коли будь-які починання – навіть ті, що раніше вважалися надмірними, — будуть вам до снаги. Зірки рекомендують скористатися щасливою нагодою і стати до здійснення проєкту, що довгий час був на межі планів і мрій. До вашого подиву нездійсненне може стати легко досяжним. Єдине, чого варто побоюватися, так це різких слів – недобре побажання дуже швидко набере реальні риси.

Овен

Ви на власному досвіді зможете переконатися в справедливості прислів'я "що посієш, те й пожнеш": на добру справу оточення відплатить вам добром, на зло – злом.

Телець

Не варто обманювати близьку людину – ні в дрібницях, ні в серйозних питаннях: брехня дуже швидко виявиться, і відновити стосунки в їхньому колишньому вигляді вам вже не вдасться.

Близнюки

Унікальний дар переконання, яким ви будете володіти цього дня, допоможе вам схилити на свій бік кого завгодно – від роздратованого начальника до коханої людини, що підозрює вас у всіх смертних гріхах .

Рак

Тим, хто довгий час готувався до самопрезентації, настав час показати товар обличчям: продемонструйте все, чого навчилися за останній час, і начальство, і колеги гідно вас оцінять.

Лев

Цього дня вітаються будь-які зміни, пов'язані з професійною діяльністю: можна переходити на іншу роботу і обіймати нову посаду, про яку ви давно мріяли.

Діва

Не варто обіцяти того, в чому ви в глибині душі сумніваєтеся: не дотримавши слова, ви поставите під удар свою репутацію людини надійної, на яку можна покластися в будь-якій ситуації.

Терези

Якщо не вдасться навести лад у житті загалом, оскільки заняття це непросте і довге, почніть з прибирання в квартирі і на робочому столі – зробіть перший крок, за яким підуть інші.

Скорпіон

Чим менше ви будете відволікатися на порожні розмови, тим більше встигнете зробити на безпосередньому робочому місці, чим потішите своє начальство.

Стрілець

Ставте перед собою тільки реальну мету, цей день не підходить для нездійсненних мрій, ви тільки дарма витратите дорогоцінний час, який потрібний вам для реальних справ.

Козеріг

Не варто прагнути до підкорення серйозних професійних вершин – все одно "піднятися" на них вам не вдасться. Використовуйте день для рутинної роботи, до якої досі не доходили руки.

Водолій

Якщо хтось захоче налагодити з вами стосунки, не опирайтеся: забудьте про сварку, яка розвела вас по різні боки, – не варто так довго носити "камінь" образи за пазухою.

Риби

Ухвалене в цей день рішення з великою часткою ймовірності виявиться неправильним, і може з часом призвести до небажаних наслідків.

Залиште свій коментар

Вибір редакції