Три знаки, яким сьогодні не можна сумувати

Дата публікації
Перегляди
27к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Три знаки, яким сьогодні не можна сумувати

Фото: Credits

День, що ідеально підходить для організації будь-яких свят – від дитячих ранків до срібних весіль. Негативну енергетика і пов'язані з нею почуття – смуток, печаль, тугу – необхідно виключити з ужитку, оскільки це може принести неприємності на всіх життєвих рівнях – починаючи від професії і закінчуючи особистим життям.

Сумувати сьогодні, 7 липня, не можна всім знакам зодіаку, але трьом з них відчувати негативні почуття особливо протипоказано.

Телець (21.04 – 21.05)

Тельцям, які не проти повеселитися в будь-який час і в будь-яких обставинах, в цей день чомусь важко буде викликати в душі позитивні емоції – вони будуть бачити негатив. Боротися з таким настроєм необхідно будь-якими способами: змусивши себе – навіть зусиллям волі – усміхатися, можна буде зауважити, що форма дуже швидко прийде у відповідність зі змістом.

Лев (23.07 – 21.08)

Леви від ранку перебуватимуть у винятково позитивному настрої, але до обіду він почне псуватися, а це в своєю чергою може призвести до ускладнення взаємин з оточенням – у поганому настрої легко наговорити йому масу неприємних слів. Тому необхідно зміцнити душевний оптимізм за допомогою улюблених книжок, фільмів або спілкування з людьми, які не будуть дратувати.

Козоріг (22.12 – 20.01)

Козороги, впавши в песимізм, ризикують дійти до самого дна страждань, і чим це для них закінчиться, не знає ніхто. Перешкодити подібним сценарієм допоможе участь у сімейному святі, а ще ліпше – його організація, клопоти не залишать місця для поганих думок. Якщо ж можливості взяти вихідний немає, необхідно з головою піти в роботу, вона – найліпші ліки від нудьги.

Читайте також: Гороскоп на 7 липня для всіх знаків зодіаку: день, коли не можна втрачати контроль над ситуацією

 

Наступна публікація