Перейти до змісту
Три знаки, які сьогодні можуть матеріалізувати мрію

День, протягом якого закладається програма на найближче майбутнє — як мінімум, на наступний місячний місяць. Те, яким буде цей період, безпосередньо залежить від кожного з нас: складений цього дня план повинен містити якомога більше серйозних досягнень і приємних подій. Якщо все зробити правильно, неодмінно знайдуться сили і засоби, необхідні для досягнення найзаповітнішої мети.

Сьогодні, 16 жовтня, матеріалізувати свою мрію зможуть представники всіх знаків зодіаку, але три з них почуватимуться  справжніми чарівниками.

Рак (22.06 — 22.07)

Раки, які часто упускають можливості через свою нерішучість, цього разу повинні взяти себе в руки і відмовитися від горезвісного життєвого принципу "крок вперед і два назад". Подолати свою скромність і сором'язливість вони зможуть, розпланувавши свої дії на місяць вперед і скрупульозно дотримуючись кожного пункту цього плану. Якщо вони виявлять рішучість і не звернуть з дороги, їм вдасться досягти своєї мети і отримати по ходу справи вигоду від своїх вчинків — переважно матеріальну.

Терези (24.09 — 23.10)

Терезам важливо знати: головна умова їхньої успішності в цей час — відмова від переживань з приводу і тим більше без жодного приводу. На них вони витратять занадто багато часу і сил, які можна було б використовувати куди результативніше — направивши їх, наприклад, на реалізацію — і матеріалізацію — своєї мрії. Так що варто поберегти нерви — це, до речі, не тільки для справ, а й для здоров'я корисно, адже, як відомо, всі хвороби — від них, до того ж нервові клітини не відновлюються.

Скорпіон (24.10 — 22.11)

Скорпіони мають якість однаково сильно притягувати до себе як хороше, так і погане, і останнє їм, як, втім, і всім, зовсім не потрібне. Тому сьогодні важливо включити позитивне мислення, яке поки що ніхто не скасовував. Важливо дивитися улюблені фільми, читати добрі книжки, слухати класичну музику і, що найважливіше, спілкуватися з хорошими людьми. Втім, якщо доведеться розмовляти з тими, хто до представників знака ставиться не кращим чином, в них теж треба шукати позитивні риси.

Читайте також: Осінь 2020: рекомендації астрологині на 16 жовтня

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин