Як червона ікра підтримує здоров’я серця

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

З віком, багато людей починають замислюватись: як зберегти здорове серце? І це не дивно: адже серцево-судинні захворювання є найбільш розповсюдженою причиною смертності – і в світі, і в Україні. Фахівці рекомендують простий спосіб – правильне харчування.

Але які продукти є максимально корисними для профілактики хвороб серця? Один з таких продуктів, котрий дійсно нічим не заміниш – червона ікра.

Лікар-кардіолог клініки «Оксфорд Медікал», кандидат медичних наук Світлана Ташова відзначає: «Що стосується впливу на серце людини, то тут необхідно виділити кілька корисних якостей червоної ікри: профілактика атеросклерозу, покращення кровообігу, зниження ймовірності утворення тромбів, розвитку хвороб серця і судин, поповнення нестачі гемоглобіну».

Червона ікра дійсно унікальна за своїм складом – це джерело вітамінів та мінералів. Вітаміни А, Е, D, В1, В2, В5, В9 фолієва кислота, а також йод, кальцій, калій, магній, залізо та фосфор – все це є у червоній ікрі. А ще вона містить 30% цінного білка, що легко засвоюється людським організмом, та є рекордсменом по вмісту Омега-3.

Вплив поліненасичених жирних кислот Омега-3 на здоров’я було виявлено під час вивчення тривалості життя різних народів, що проживають на океанському узбережжі. Наприклад, мешканці Японії, Філіппін, Далекого Сходу відрізняються міцним здоров’ям, довголіттям та відсутністю зайвої ваги. В їх крові було виявлено кислоти Омега-3 у значній кількості, і це стало поштовхом для подальших досліджень. Так, сьогодні вже відомо, що доказагексаєнова кислота (ДГК) перешкоджає відкладенню жирів, знижує рівень холестерину у крові та допомагає зберегти молодість. ДГК міститься тільки у морепродуктах та ікрі і не може бути засвоєна з рослинної їжі. У 2004 р. управління по контролю за продуктами та ліками США визнало, що споживання поліненасичених кислот зменшує ризик розвитку ішемічної хвороби серця.

реклама_1

Рекомендована добова норма червоної ікри – 15-20 грамів або 1-2 чайних ложки – містить добову норму Омега-3 для дорослого! 

Щоб мати позитивний ефект, спеціалісти рекомендують їсти червону ікру регулярно – це дозволить отримувати всі необхідні корисні речовини!

Часи, коли червона ікра була дефіцитом, давно минули, і сьогодні її можна придбати у будь-якому супермаркеті. Але до вибору цього продукту треба підходити серйозно, бо тільки справжня червона ікра дикого лосося є смачною та корисною. 

«Щоб мінімізувати ризики придбання неякісного продукту, треба обирати ікру тільки відомих брендів, якість яких перевірено часом та досвідом особистого споживання. Такі торгові марки як «Шаланда», «Камчадал», «Спецпосол» мають гарну репутацію та довіру споживачів», - вважає Марина Русак, директор інтернет-магазину  1-й Ікорний супермаркет на ikra-market.ua.

Експерти радять споживачам робити свій вибір свідомо. Наприклад, червона ікра ТМ Шаланда користується довірою українських споживачів вже більше 20 років. Висока якість продукції підтверджено численними нагородами українських та міжнародних конкурсів, результатами незалежних тестувань.  Червона ікра ТМ Шаланда виробляється з відбірної ікри дикого лосося на сучасному заводі, сертифікованому за міжнародною системою безпеки НАССР і експортується до країн ЄС, а також в ОАЕ. 

Враховуючи всі корисні властивості червоної ікри, вигода від її введення у щоденний раціон очевидна. Потурбуйтесь про своє серце: їжте червону ікру та будьте здорові! 

Залиште свій коментар

Вибір редакції