Перейти до змісту
Apple може презентувати одразу чотири нових iPhone: ЗМІ назвали дату

Прогнозується, що передзамовлення розпочнуться вже 16 жовтня.

Компанія Apple збирається презентувати 13 жовтня одразу 4 нових iPhone.

Про це повідомляє AppleInsider.

Ймовірно, що Apple одразу представить "iPhone 12", які стануть першими з підтримкою 5G. Видання зазначає, що попередні замовлення нових iPhone можуть вже розпочатися у п’ятницю, 16 жовтня.

Нагадаємо, 15 вересня, компанія Apple на своєму онлайн-заході "Час летить" презентувала нову лінійку гаджетів. Попри традицію кожної осені показувати нові моделі iPhone, цього разу компанія дивувала іншими новинками - смарт-годинниками Apple Watch Series 6 і Apple Watch SE, а також планшетами iPad Air 4 та iPad 8.

Відео Компанія Apple презентувала розумний годинник, який здатен вимірювати рівень кисню у крові

Коронавірусна новинка - компанія Apple презентувала розумний годинник, який здатен вимірювати рівень кисню у крові. Спеціальним сенсором доповнили останню модель Apple Watch, у компанії кажуть, що ця функція допоможе розпізнати респіраторні проблеми на ранніх стадіях - однак, зауважують, що прилад не призначений для медичного використання. Саме різке падіння рівня кисню у крові, пов'язане з ураженням легень, вважають причиною погіршення стану хворих на коронавірус. Пандемія вплинула на презентацію ще однієї новинки, 12-го Iphone. Смартфон, який компанія традиційно представляла у вересні, покажуть публіці лише згодом.

Компанія Apple презентувала розумний годинник, який здатен вимірювати рівень кисню у крові

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин