Apple повідомила, що старі iPhone можуть втратити доступ до інтернету

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Apple повідомила, що старі iPhone можуть втратити доступ до інтернету

Associated Press

Для уникнення проблем необхідно встановити програмне забезпечення під номерами 10.3.4 або 9.3.6.

Компанія Apple попередила користувачів iPhone та iPad, виготовлених до 2012 року, про необхідність встановити нове програмне забезпечення, інакше починаючи від 4 листопада вони не матимуть доступу до інтернету.

Про це йдеться на сайті Apple.

У компанії зазначили, що проблеми можуть стосуватися власників iPhone5, iPhone4, iPad mini, iPad 2. Apple пояснює це особливостями GPS-модулів, вбудованих у ці гаджети. Кожні 19 років їх треба перезавантажувати, а інакше відбудеться збій, який призведе до проблем з доступом до інтернету. Для уникнення проблем необхідно встановити програмне забезпечення під номерами 10.3.4 або 9.3.6.

"Якщо ви не встигли оновити програмне забезпечення і пристрій вже втратив доступ до інтернету, вам потрібно створити резервну копію та оновити систему за допомогою Mac чи ПК для оновлення, оскільки оновлення програмного забезпечення в автоматичному режимі та через iCloud Backup більше не працюватимуть", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, 10 вересня у Театрі Стіва Джобса в Купертіно, Каліфорнія, відбулася щорічна презентація компанії Apple. У її межах компанія представила одразу три нових iPhone 11, нову модель смарт-годинника Apple Watch Series 5 та абсолютно новий iPad із власною операційною системою. Головне з презентації Apple у матеріалі ТСН.ua.

ТСН.ua
Наступна публікація