Facebook шукає менеджера з публічної політики в Україні

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Менеджер працюватиме в офісі Facebook у Варшаві.

Соціальна мережа Facebook відкрила вакансію менеджера з публічної політики для України. Вакансію оприлюднено на сайті соцмережі.

Про це у п'ятницю, 19 жовтня, повідомило "Радіо Свобода".

"Ми шукаємо відмінного комунікатора, який зможе поєднувати пристрасть до таких інтернет-послуг, які надає Facebook, і глибоке знання політичної та регуляторної динаміки в Україні та, бажано, у всьому східноєвропейському регіоні", - йдеться в описі вакансії.

Серед обов'язків менеджера - моніторинг законодавства та нормативних питань, що стосуються соцмережі Facebook в Україні. Також людина, яку шукають у компанії, повинна представляти Facebook на зустрічах з урядовими чиновниками і на громадських заходах.

Заступник міністра інформаційної політики України Дмитро Золотухін на своїй сторінці у Facebook назвав пошук компанією фахівця з українських питань "визначною подією".

"Тепер у нас буде особа, відповідальна за публічну політику найбільшої соцмережі в Україні. Наголошую, що, в першу чергу, ця особа буде діяти в інтересах компанії, яка їй платить. Однак, з іншого боку, це позбавить нас підозр у тому, хто дійсно вирішує конфліктні ситуації щодо українських користувачів", - написав він.

Визначна подія для нас, особливо у світлі подій, які підштовхнули Міністерство інформаційної політики України посилювати...

Опубликовано Dmytro Zolotukhin Четверг, 18 октября 2018 г.

Згідно з описом вакансії, менеджер працюватиме в офісі Facebook у Варшаві.

Нагадаємо, раніше Facebook створив спеціальний відділ для боротьби із втручанням у вибори, який має на меті запобігати поширенню фейків

ВідеоFacebook запускає перевірку фотографій та відеозаписів на достовірність

Публікаціям будуть виставляти бали за шкалою від одного до нуля. Соціальна мережа не проводитиме оцінку контенту самостійно - замість цього Facebook уклав контракт з 21 компанією, які будуть займатися факт-чекінгом. Така система дозволить компанії боротися з фейковими новинами.

Facebook запускає перевірку фотографій та відеозаписів на достовірність

Залиште свій коментар

Вибір редакції