Google почав тестувати сервіс для пошуку попутників

На відміну від сервісу таксі Uber, на платформі буде реалізований принцип встановлення зв'язку між потенційним пасажиром і водієм.

Google має намір реалізувати пілотну програму розвитку сервісу пошуку попутників у районі Сан-Франциско.

Про це пише The Wall Street Journall.

Для цього буде використано навігаційний додаток Waze, розроблений однойменною ізраїльською фірмою, яка була куплена Google в 2013 році. Він надає в режимі реального часу інформацію про рух автомобілів по трасах на основі даних, отриманих від водіїв-учасників.

На відміну від сервісу таксі Uber, на платформі Waze буде реалізований принцип встановлення зв'язку між потенційним пасажиром і водієм, який сам має намір рухатися в тому ж напрямку.

Компанія заявила, що тарифи на сервіс будуть підтримуватися на достатньо низькому рівні, щоб нею не могли скористатися ті, хто хоче здійснювати перевезення на комерційній основі.

В ході реалізації пілотного проекту в околицях Сан-Франциско кожен може зареєструватися в якості водія, однак кількість обслуговуваних пасажирів буде обмежено 25 тисячами — це персонал розташованих там великих фірм, таких як сам Google, а також Wal-Mart Stores і Adobe. Здійснювати поїздки можна буде лише двічі на день — на роботу і з роботи.

Раніше компанія Google створила нову соціальну мережу в рамках проекту Google+. Мережа має назву Create ("crea + e" - в оригіналі).

За допомогою цієї платформи користувачі зможуть періодично публікувати свої власні тематичні добірки з фото.

Відео"Google" представила пристрій, за допомогою якого можна керувати будинком

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: