Google почав тестувати сервіс для пошуку попутників

На відміну від сервісу таксі Uber, на платформі буде реалізований принцип встановлення зв'язку між потенційним пасажиром і водієм.

Google має намір реалізувати пілотну програму розвитку сервісу пошуку попутників у районі Сан-Франциско.

Про це пише The Wall Street Journall.

Для цього буде використано навігаційний додаток Waze, розроблений однойменною ізраїльською фірмою, яка була куплена Google в 2013 році. Він надає в режимі реального часу інформацію про рух автомобілів по трасах на основі даних, отриманих від водіїв-учасників.

На відміну від сервісу таксі Uber, на платформі Waze буде реалізований принцип встановлення зв'язку між потенційним пасажиром і водієм, який сам має намір рухатися в тому ж напрямку.

Компанія заявила, що тарифи на сервіс будуть підтримуватися на достатньо низькому рівні, щоб нею не могли скористатися ті, хто хоче здійснювати перевезення на комерційній основі.

В ході реалізації пілотного проекту в околицях Сан-Франциско кожен може зареєструватися в якості водія, однак кількість обслуговуваних пасажирів буде обмежено 25 тисячами — це персонал розташованих там великих фірм, таких як сам Google, а також Wal-Mart Stores і Adobe. Здійснювати поїздки можна буде лише двічі на день — на роботу і з роботи.

Раніше компанія Google створила нову соціальну мережу в рамках проекту Google+. Мережа має назву Create ("crea + e" - в оригіналі).

За допомогою цієї платформи користувачі зможуть періодично публікувати свої власні тематичні добірки з фото.

"Google" представила пристрій, за допомогою якого можна керувати будинком

Спілкуватися із пристроєм, який назвали "Google Home", можна буде голосовими командами. Новий девайс зможе включити вашу улюблену музику, ввімкнути світло чи підвищити температуру в будинку. У продажі пристрій має з'явитися наприкінці року. Але скільки він коштуватиме, у компанії поки не кажуть. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: