Google похизувався "вбивцею" iPad - новим крутим планшетом Nexus 7
Nexus 7 другого покоління став меншим та тоншим.
Google Nexus 7 / © The Verge
ІТ-гігант Google на презентації в середу, 24 липня, представив нове покоління Nexus 7 - планшета власної розробки.
Апарат став першим пристроєм на базі операційної системи Android 4.3 - її Google анонсувала в цей же день, пише The Verge.
У нового планшета такий же розмір екрана, як і у його попередника, - 7 дюймів, проте роздільна здатність дисплея зросла і становить 1920 на 1080 пікселів.
За словами віце-президента Google Х'юго Барри, Nexus 7 має найбільшу роздільну здатність дисплея серед 7-дюймових планшетів.
Апарат став на три міліметри тоншим і на п'ятдесят грамів меншим. Він обзавівся камерою на задній панелі, якої не було в першому Nexus 7. Роздільна здатність камери становить п'ять мегапікселів.
Google Nexus 7 / © The Verge
Крім того, планшет отримав більш потужну начинку: чотирьохядерний процесор Snapdragon S4 Pro та два гігабайти оперативної пам'яті.
Зарядки Nexus 7 вистачає на дев'ять годин перегляду відео або на 10 годин інтернет-серфінгу. Цікаво, що "яблучний" планшет iPad mini має такий же час роботи від батареї.
На думку розробників останнього, він був єдиним серед конкурентів, хто міг так довго працювати. Виходить, ситуація вже трохи змінилася і Nexus 7 став чи не першим конкурентом iPad mini.
Планшет з 16 гігабайтами внутрішньої пам'яті буде коштувати в США 230 доларів, а 32-гігабайтну модель оцінили в 270 доларів. Продажі стартують 30 липня. Коли почнуться поставки гаджету в Україну, поки не повідомляється.
Як повідомлялося раніше, минулого місяця Samsung похизувався планшетами, які одночасно працюють на двох ОС.