Індія вивела на навколоземну орбіту розроблені студентами супутники

Це сталося в рамках міжнародного запуску 8 супутників з чотирьох країн.

У понеділок, 26 вересня, о 9:12 ранку за місцевим часом (06:12 за київським) Індія відправила на навколоземну орбіту вісім супутників. 

Старт носія PSLV, або 37-го Polar Satellite Launch Vehicle здійснили з космодрому Шрихарикота в штаті Адхра-Прадеш, повідомляє індійська телекомпанія NDTV.

Так, індійське космічне агентство ISRO запустило три своїх супутники, три алжирських і по одному супутнику від Канади й США.

"Наші дослідники космосу продовжують писати історію", — написав у своєму Twitter прем'єр-міністр країни Нарендра Моді.

Цікаво, що два з трьох індійських супутників створювали не лише досвідчені науковці.

10-кілограмовий супутник Pratham, розроблений студентами Індійського технологічного інституту в Бомбею, вивчатиме загальну кількість електронів у просторі. У той же час PISAT, який розробили студенти університету PES в місті Бенґалуру, фотографуватиме Землю.

Ще однією особливістю цього запуску є те, що супутники виводяться на дві орбіти різної висоти. Індійський метеорологічний супутник SCATSAT  працюватиме на висоті 730 км над Землею, а решта сім — на висоті 689 км. 

Нагадаємо, раніше ракета-носій Falcon повинна була вивести на орбіту супутник Амос-6, який серед інших функцій повинен був поліпшити доступ до інтернету в країнах Африки, Європи та Середньої Азії. 

Однак, на початку вересня на стартовому майданчику на мисі Канаверал стався вибух ракети Falcon 9. У результаті цього ніхто не постраждав, але запуск ракети довелося перенести щонайменше на листопад 2016. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: