Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Компанії Facebook запропонували відкрити офіс у Києві

До соцмережі звернувся Національний демократичний інститут США.

Національний демократичний інститут США (NDI) закликав американську соцмережу Facebook відкрити офіс у Києві.

"Facebook має створити офіс в Україні та разом з іншими цифровими платформами співпрацювати з українськими зацікавленими сторонами для моніторингу, виявлення та боротьби з дезінформацією" - йдеться в прес-релізі NDI.

Такі рекомендації Національного демократичного інституту з'явилися в зв'язку з підготовкою до президентських (31 березня 2019 року) та парламентських (27 жовтня 2019 року) виборів в Україні. Поради NDI спрямовані на те, аби провести в Україні прозорі вибори, з дотриманням законодавства та демократичних процедур.

Серед рекомендацій українській владі – повне фінансування Національної суспільної телерадіокомпанії України (UA:Перший). Від ЗМІ інститут вимагає маркувати політичну рекламу.

Раніше повідомлялося, що Facebook шукає менеджера з публічної політики в Україні.

ВідеоХакери виклали у відкритий доступ дані тисяч користувачів Facebook

Хакери виклали у відкритий доступ дані понад двох із половиною тисяч користувачів Facebook. Це аккаунти, зареєстровані по всьому світу, але найбільше в Україні, у небезпеці опинилися 47 тисяч користувачів. Британська компанія з кібербезпеки з'ясувала, сайт, на якому з'явилися дані, зареєстрував житель Пакистану. 

Хакери виклали у відкритий доступ дані тисяч користувачів Facebook

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції