Нестачу води назвали можливою причиною ожиріння

Науковці радять вживати більше фруктів та овочів.

Недостатнє споживання питної води може призвести до ожиріння.

Такого висновку дійшли вчені з університету Мічигану після чергових результатів дослідження, пише Lenta.ru.

Науковці виявили, що недостатня кількість води може спричинити появу зайвої ваги.

Відповідне дослідження може підтвердити думку, що питна вода стає у пригоді при боротьбі із ожирінням.

Прес-реліз статті американських вчених опублікували на сайті EurekAlert.

Автори роботи проаналізували данні 9528 осіб, які брали участь у когортному дослідженні Nutrition Examination Survey. Виявилося, що зависокий індекс маси тіла пов'язаний із недостатньою гідратацією організму.

До слова, приблизно третина людей віком від 18 до 64 років, які були учасниками дослідження, вживали малу кількість води.

Утім, дослідники наголосили, що остаточно переконатися у причинно-наслідковому зв'язку між ожирінням і поганим постачанням води до тіла наразі не можна, оскільки результати засновані на показниках, оцінених тільки один раз протягом всього когортного дослідження.

Тому дослідники наголосили, що необхідні подальші дослідження для з'ясування, чи дійсно постачання тіла водою може сприяти зменшенню ваги.

Тим не менш, вчені радять вживати більше фруктів, овочів і іншої їжі, що містить велику кількість води, для забезпечення достатньої гідратації організму. 

Нагадаємо, раніше вчені виявили, що вага чоловіків безпосередньо відбивається на їхній спермі. Тому ті чоловіки, які страждають від зайвої ваги можуть передати схильність до ожиріння своїм дітям.

Про вплив батьків на вагу дитини відомо вже давно. Проте зазвичай у зв'язку з цим досліджували роль матері. Вчені порівняли сперму 13 худорлявих і 10 в міру вгодованих чоловіків і виявили серйозні відмінності на рівні "міток" на ДНК, що впливають на активність окремих генів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: