Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Ракету не повністю зібрали перед випробуванням.

Перший повномасштабний прототип космічного корабля Starship Mk1 компанії SpaceX вибухнув під час випробування на полігоні в Бока Чика на півдні американського штату Техас. Про це повідомляється на сайті NASAspaceflight, який опублікував відеозапис з місця події.

Вибух стався в середу, 20 листопада, за місцевим часом під час випробування на максимальне заповнення паливних баків Starship Mk1 кріогенною рідиною.

"Метою цього випробування було максимальне підвищення тиску в системах, тому такий результат не був повністю несподіваним", - йдеться у повідомленні.

Компанія Ілона Маска планувала в грудні провести перший випробувальний політ досвідної ракети Starship на висоту до 20 км.

Під час невдалого випробування ракета Mk1 не була в повністю зібраному стані. Її головна частина все ще перебуває в складальному цеху.

Нагадаємо, 11 листопада компанія SpaceX за допомогою ракети Falcon 9 запустила чергову групу з 60 супутників Starlink.

Відео SpaceX запустила ракету Falcon 9 з 60 мінісупутниками, які важать чотири тонни

Це друга партія супутників для інтернет-проекту Ілона Маска і максимальна в історії компанії вага навантаження. Апарати розгорнуть на висоті в 280 кілометрів. Після тестів за рахунок власних двигунів супутники піднімуться ще вище. Плани компанії - до середини наступного року охопити Землю мережею з 12 тисяч інтернет-супутників для дешевого швидкісного інтернету.  

SpaceX запустила ракету Falcon 9 з 60 мінісупутниками, які важать чотири тонни

Залиште свій коментар

Вибір редакції