Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Протягом двох місяців Twitter заморозив понад 70 млн акаунтів

Чистка виявилася настільки значною, що вона може призвести до зниження загального числа користувачів Twitter.

Протягом травня і червня Twitter заблокував понад 70 млн акаунтів, запідозрених у поширенні неправдивої інформації.

Про це пише газета Washington Post з посиланням на свої джерела.

В середньому за один день соцмережа заморожувала по мільйону акаунтів, повідомляє видання, такий же темп зберігається і в червні. Цей показник збільшився більш ніж удвічі, у порівнянні з жовтнем, коли Twitter відзвітував перед Конгресом про фейкові акаунти, які створені за участю Росії з метою вплинути на результат президентських виборів в США.

ВідеоУ Twitter набирає популярності акаунт "кота-буйвола"

Акаунт кота з'явився рік тому, і вже є одним із найпопулярніших. А все тому, що кіт має рідкісну генетичну мутацію, через яку його м'язи набули небувалих форм. Він має вигляд кота-силаня. На здоров'я це особливо не впливає, тварина почувається пречудово. Господарі стверджують, що він лагідний і муркотить так само, як і будь-який інший звичайний вусань.

У Twitter набирає популярності акаунт "кота-буйвола"

Чистка, проведена за останні два місяці, виявилася настільки значною, що вона може призвести до зниження загального числа користувачів Twitter у другому кварталі 2018 року, пише WP з посиланням на джерело, знайоме з ситуацією.

До кінця березня соцмережа налічувала 336 млн активних користувачів, що на 6 млн більше, ніж наприкінці минулого року.

Минулої осені представники Twitter, Facebook і Google виступили в конгресі США на слуханнях про ймовірне втручання Москви в американські вибори. Компанії передали конгресменам відомості про політичну рекламу закупленої Росією.

Раніше соціальна мережа Instagram оголосила про запуск сервісу для перегляду довгих відео, який отримав назву IGTV. Користувачі зможуть завантажувати відео тривалістю до години. Експерти вважають, що відтепер Instagram кине серйозний виклик YouTube.

Залиште свій коментар

Вибір редакції