Samsung пригрозила соцмережі "ВКонтакте" жорсткими санкціями

Дата публікації
Перегляди
7110
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Samsung пригрозила соцмережі "ВКонтакте" жорсткими санкціями

Samsung погрожує "ВКонтакте" санкціями / Фото: vkontakte-blog.ru

Соцмережу звинувачують в порушенні принципів ділової етики.

Компанія Samsung звинуватила соціальну мережу "ВКонтакте" в порушенні принципів ділової етики і завданні шкоди своєму іміджу.

У зв'язку з цим корейський виробник залишає за собою право вжити "подальші кроки" для захисту своїх прав, в тому числі і юридичного характеру.

Компанія зазначає, що в 2011 році отримала від "ВКонтакте" запит про можливість перевстановлення офіційного клієнта соцмережі для платформи Android на пристрої Samsung, що поставляються до Росії.

У відповідь на це корейська компанія запропонувала "ВКонтакте" розробити кілька додатків, в тому числі для платформи bada. Остання використовується в частині смартфонів Samsung.

Проте, зазначимо,  "ВКонтакте" відмовилася від такої пропозиції.

Читайте: Samsung будуть судити за смайлики

21 березня заступник генерального директора "ВКонтакте" Ілля Перекопський опублікував лист, в якому звинуватив російське представництво Samsung в укладанні сумнівних контрактів.

За його словами, компанія сама звернулася до соціальної мережі з пропозицією встановлювати на смартфони на базі Android офіційний клієнт "ВКонтакте", проте пізніше відмовилася від цих планів і вирішила розробити власний додаток.

При цьому підрядником для розробки програми Samsung обрала компанію i-Free, з якою у "ВКонтакте" був невдалий досвід співробітництва (Перекопський зазначав, що соцмережа зіткнулася з корупцією та обманом).

Читайте: "ВКонтакте" дозволила користувачам стежити один за одним

Крім того, в листі було наведено скріншоти програми, розробленої на замовлення Samsung, де була присутня вкладка з іграми від i-Free. Перекопський припустив, що мобільний розробник вирішив використовувати бренд "ВКонтакте" для "розкрутки" власних продуктів.

Зазначимо, "ВКонтакте" випустила безкоштовні офіційні додатки для платформ iOS, Android, Windows Phone 7 і Symbian.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
7110
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація