Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Сумчасті миші можуть зникнути через надмірний секс

Деякі пари здатні за один раз паруватись 14 годин поспіль.

Австралійські дослідники додали в список тварин, які зникають, два види сумчастих мишей (чорнохвості-присмеркові і срібні). Вони відомі суїцидальними звичками спарювання.

Ці види мишей у травні 2013 року відкрив професор Квінслендського технологічного університету Ендрю Бейкер, пише Live Science.

"Дуже рідко можна виявити нових ссавців в розвинених країнах, таких як Австралія. Їх знайшли на туманних гірських вершинах. Вони піднялись туди через підвищення температури в колишньому місці, а тепер їм нікуди йти. І проблема в тому, що швидкість вимирання ссавців в Австралії має загрозливі форми", - розповів Бейкер.

Однак зникнення видів сумчастих мишей може бути більше пов'язане не зі зміною клімату і втратою місць існування, а зі статевим життям самців. Тільки-но вони досягають віку сексуальної зрілості, вони перестають виробляти сперму. Тому їхнім завданням є запліднити якомога більше самок, щоб забезпечити ефективне розмноження.

Шлюбний період у цих ссавців триває до двох тижнів. Деякі пари здатні паруватися до 14 годин за один раз. Під час цього акту, як правильно, вмирають всі самці. Підвищений рівень стресу призводить до ослаблення імунної системи та смерті від кровотечі і інфекцій. Самці вмирають, не побачивши своїх нащадків.

Таке розмноження йде на користь самкам.

"Якщо ми почнемо негайно діяти, то з часом побачимо, що сумчасті миші вийдуть зі списку тих, які перебувають під загрозою зникнення", - каже Бейкер.

Раніше вчені з`ясували, що однією з нових смертельних загроз для людства є свинячий вірус, припустили дослідники з Університету Огайо. Лабораторні тести показали, що свинячий дельта-короновірус з готовністю перестрибує між клітинами різних живих істот, включаючи і людину.

ВідеоБактерії кишківника можуть впливати на мозок людини – японські вчені

Упродовж століть ми знали, що наш душевний стан впливає на стан кишківника. Згадайте бурчання живота перед іспитом чи співбесідою на роботу. Тепер вчені впевнені, що буває і навпаки. Результати дослідження японських мікробіологів дивіться просто зараз.

Бактерії кишківника можуть впливати на мозок людини – японські вчені

Залиште свій коментар

Вибір редакції