Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
МЗС України рекомендує вболівальникам не їхати на ЧС-2018

Це може спровокувати агресію з боку російських фанатів.

Міністерство закордонних справ України радить українцям утриматися від поїздок до Росії на цьогорічний Чемпіонат світу з футболу, що відбудеться від 14 червня до 15 липня 2018 року.

Про це йдеться в заяві на сайті Міністерства закордонних справ України.

Міністерство застерігає, що перебування громадян України на території Росії несе серйозні загрози для їхньої особистої безпеки.

"Російські силові структури та каральні органи вдаються до затримань та звинувачень у шпигунській або терористичній діяльності, вчиняють проти українців інші провокативні дії", - йдеться в заяві МЗС.

До того ж у Росії, йдеться далі в документі, демонстрація своєї приналежності до України може спровокувати агресію з боку російських фанатів, більшість з яких не приховують свого ворожого ставлення до українців.

Міністерство закордонних справ також закликало закордонних партнерів політично бойкотувати фінальну частину чемпіонату світу з футболу на території Росії.

"Вважаємо, що відмова у направленні до РФ офіційних делегацій стане важливою демонстрацією міжнародної солідарності у несприйнятті агресивної політики РФ", - зазначено в заяві.

Раніше міністр закордонних справ України Павло Клімкін закликав українців не їхати на Чемпіонат світу з футболу, який цього літа відбудеться у Росії. 

60 депутатів Європарламенту закликали до дипломатичного бойкоту Чемпіонату світу, який влітку 2018 року прийме Росія. Вони закликали країни Євросоюзу ігнорувати майбутню континентальну першість, бо, на їхню думку, президент Росії Володимир Путін висміює європейські цінності.

Залиште свій коментар

Вибір редакції