У Ізраїлі заявили про знайдене антитіло для створення вакцини проти Covid-19

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Цей крок у країні назвали "значним проривом" у напрямі можливого лікування COVID-19.

Міністр оброни Ізраїлю заявив про те, що вчені виявили антитіла, які активно атакують коронавірус в організмі зараженого. Їх, ймовірно, можна використати для створення вакцини, пише New York Times.

"Моноклональне нейтралізувальне антитіло", розроблене в Ізраїльському інституті біологічних досліджень (IIBR), "може нейтралізувати коронавірус, що викликає захворювання всередині тіл носіїв", - заявив міністр оборони Нафталі Беннетт.

У заяві додано, що Беннет відвідав IIBR в понеділок, де його поінформували "про значний прорив в пошуку протиотрути від коронавірусу".

Він процитував директора IIBR Шмуеля Шапіра, який сказав, що формула антитіл запатентована, після чого буде зроблений пошук міжнародного виробника для його масового виробництва.

Антитіла в таких зразках - білки імунної системи, які є залишками успішного подолання коронавірусу - широко розглядаються як ключ до розробки можливих ліків.

Антитіло, про яке повідомлялося, є моноклональним, що означає, що воно було отримано з однієї відновленої клітини і, таким чином, потенційно більш ефективно для проведення лікування.

Ізраїль був однією з перших країн, яка закрила свої кордони і запровадила все більш суворі обмеження на пересування, щоб запобігти спалаху коронавірусу всередині країни. 

Нагадаємо, тест на антитіла до коронавірусу, який, ймовірно, має точність 99,8%, схвалили для використання в США через повідомлення про те, що він може бути доступний через кілька тижнів у Великій Британії. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції