У супермаркеті Сум коронавірус підтвердили ще у 5 співробітників

Дата публікації
У супермаркеті Сум коронавірус підтвердили ще у 5 співробітників

УНІАН

Магазин закрили, а весь персонал відправили на самоізоляцію

У Сумській області виявили 9 нових випадків інфікування новим коронавірусом – серед них 5 працівників одного з супермаркетів у Сумах.

Про це на брифінгу в обласній державній адміністрації повідомив заступник директора обласного лабораторного центру Михайло Мацюк.

Хворобу виявили у співробітників супермаркету по вулиці Петропавлівській, 76, де 2 травня в однієї з продавчинь вже підтвердили коронавірус.

Всі хворі перебувають вдома, а працівників цього магазину – усі 71 особу – також відправили по домівках, на самоізоляцію. Магазин закритий і там проводять дезінфекцію.

Ще три особи в Сумах, які звернулися до швидкої, у них діагностували захворювання середнього ступеня тяжкості, їх госпіталізовано. Між собою вони не пов'язані. Крім того, один хворий є в Глухові.

Всього ж в Сумах, за останніми даними, 21 особа інфікована COVID-19.

Нагадаємо, від 11 березня на всій теориторії України запроваджений карантин задля протидії новому коронавірусу. Обмежено проведення масових заходів, закриті кордони, роботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями також обмежено, заклади громадського харчування не працюють.

Наразі карантин подовжено до 22 травня. Втім вже від 11 має відбутися низка послаблень: йдеться про відкриття парків, перукарень, літніх майданчиків кафе тощо.

3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентрами спалаху в Україні стали Чернівецька область та місто Київ, де хворобу діагностують найбільше. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram!

 

Наступна публікація