В одному зі штатів США заборонили тролінг і образи в Інтернеті

Дата публікації
Перегляди
2061
Поділитись:
WhatsApp
Viber
В одному зі штатів США заборонили тролінг і образи в Інтернеті

У США заборонили лаятись в Інтернеті

На території штату Аризона заборонять використання жаргонної лексики з метою залякування та сексуальних домагань.  

Палата представників американського штату Аризона схвалила поправки до законодавства штату, що забороняють так званий інтернет-тролінг - провокації та образи в глобальній мережі.

"Використання будь-яких електронних або цифрових пристроїв з застосуванням будь-яких непристойностей або жаргонної лексики з метою погроз, залякування, образ, провокації, а також сексуальних домагань є кримінально караним діянням", - ідеться в новій редакції законів штату, передає BBC.

За словами законодавців, мета ініціативи полягає в тому, щоб покінчити з кіберзалякуванням, оголосивши його поза законом.

Проти нового закону вже виступила Media Coalition (коаліція ЗМІ) - організація, що об'єднує представників кіно-і музичної індустрії.

У листі на ім'я губернатора Арізони Дженіс Брюер противники нового закону заявляють, що його формулювання занадто розпливчасті. Оскільки закон не містить конкретних обмежень, будь-які заяви у відкритому доступі можуть бути кваліфіковані як правопорушення, якщо хтось буде ображений написаним.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2061
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація