Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Винахідник створив плівку екрану для полювання на покемонів

Supershot Go! працює з прямими і кривими кидками, покращуючи шанси на упіймання бажаного покемона.

Винахідник Джонні Гавкіт презентував невидиму захисну плівку екрану під назвою Supershot Go!, яка спрощує упіймання кишенькових монстрів в Pokemon Go.

Про це повідомляє Gizmodo.

Розроблена Лаєм захисна плівка не лише призначена для збереження екрану смартфона від подряпин, зате полегшує процес полювання за покемонами.

Supershot Go! товща, ніж більшість звичайних плівок і володіє спеціальними пазами, які дають змогу з більшою ймовірністю потрапити покеболом в кишенькового монстра. Supershot Go! працює з прямими і кривими кидками, покращуючи шанси на упіймання бажаного покемона.

За словами винахідника, плівку може використовувати будь-володар девайса з діагоналлю екрана від 4,3 дюйма.

Дізнатися, як українці можуть встановити гру та які правила у вірусного програми можна з інфографіки ТСН.ua.

Pokemon Go

За останні дні гра Pokemon Go отримала вірусну популярність.

Розробники Pokemon Go попереджають, що необхідно виконувати завдання так, щоб не піддавати себе ризику, проте соціальні мережі переповнені історіями про людей, які встигли врізатися в стовп, впасти на нерівному місці і навіть втратити роботу через пристрасть до нової гри.

Деякі гравці в Pokemon GO так зосереджуються на ігровому процесі, що перестають помічати навколишній світ. Один з перших нещасних випадків, пов'язаних з грою, був зафіксований в США вже через півгодини після виходу програми в App Store: користувач Reddit, захопившись, не помітив у себе на шляху рівчак, впав і пошкодив ногу. Пояснюючи те, що трапилося лікарям, він вирішив розповісти, що отримав травму, вигулюючи собаку. Покемони, заховані у важкодоступних місцях, призводять і до несподіваних знахідок. Так, у штаті Вайомінг підліток шукав в річці водяного покемона і виявив труп.

Відео Нова манія: як українці божеволіють від Pokemon GO

Залиште свій коментар

Вибір редакції