YouTube стане жорсткішим до контенту з образами і погрозами

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Компанія змінює політику на менш терпиму навіть до прихованої агресії в матеріалах.

Політика YouTube щодо контенту стане більш жорсткою. Таке рішення схвалило керівництво відеохостингу, повідомляє dw.com.

Сервіс посилить увагу до роликів, які містять прямі чи приховані погрози та образи. Зокрема, видалятимуться матеріали з негативними висловлюваннями щодо статі, кольору шкіри або сексуальної орієнтації. У разі ж багаторазових порушень правил платформи будуть повністю закриватися цілі Youtube-канали.

Рішення відеохостингу стало підсумком багатомісячних дискусій щодо чинних правил платформи. На позицію керівництва компанії вплинула низка прецедентів, які набули широкого розголосу насамперед у США. Вже на підставі чинних правил YouTube у третьому кварталі 2019 року видалив понад 16 мільйонів відеороликів з образливим змістом.

Раніше стало відомо про те, що трансгендер Джолін Доусон створила свій канал на YouTube і почала страждати від секс-залежності. Джолін створила канал, на якому публікувала відео з її дивних побачень. Спочатку вона робила ролики заради розваги, однак потім вона відчула залежність. Кількість підписників ставала більшою, тож Доусон вважала, що повинна видавати більше контенту. "Я думала, що чим більше сексу у мене буде, тим більше історій буде для каналу, а значить, більше грошей і підписників", - сказала вона.

Відео Руслан Кузнєцов про секрети платформи Youtube та про те, як стати успішним блогером

У нас в гостях ютуб-блогер, співак Руслан Кузнецов й інстаграм- та ютуб-блогер Іла Кузнецова. Як вдалося зібрати таку кількість прихильників, який контент найбільше вабить глядачів та які ніші найменш зайняті, які поради блогер може дати ютуберам-початківцям,  - відповіді на ці та інші питання дивіться у записі розмови з Русланом Кузнєцовим. 

Руслан Кузнєцов про секрети платформи Youtube та про те, як стати успішним блогером

Залиште свій коментар

Вибір редакції