Юзери вивели хештег #BanCocaCola на перше місце в трендах Twitter

Юзери вивели хештег #BanCocaCola на перше місце в трендах Twitter

Юзери закликають бойкотувати продукцію Coca-Cola / Фото: instagram.com/cocacola_ua

Так користувачі відреагували на скандал з вибаченнями компанії за "український Крим".

У вівторок, 5 січня, користувачі соціальної мережі Twitter вивели хештег #BanCocaCola на перше місце в українських трендах.

Це сталося через кілька годин після того, як у ЗМІ з'явилися публікації про те, що російський підрозділ транснаціональної компанії Coca-Cola приніс вибачення за визнання Криму українською територією.

Юзери переважно закликають українців відмовитися від продукції даної корпорації за таку позицію щодо аннексированному Росією півострова.

Нагадаємо, раніше сьогодні Coca-Cola на своїй офіційній сторінці "Вконтакте" вибачилася за публікацію карти Росії, на якій був відсутній Крим, Калінінградська область і Курильські острови. Ця ілюстрація була опублікована 30 грудня.

Фото: ТСН.ua

Російські юзери почали висловлювати своє невдоволення картою і компанія опублікувала нову карту, на якій Крим був позначений територією РФ. Компанія принесла свої вибачення.

"Шановні учасники спільноти! Ми приносимо щирі вибачення за ситуацію, що склалася. Карта виправлена! Сподіваємося на ваше розуміння", – говорилося в повідомленні.

Повʼязані теми:

Наступна публікація