Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
З'явився перший у світі смартфон без отворів

З'явився перший у світі смартфон без отворів

Китайська компанія випустила революційний смартфон.

Китайська компанія Meizu показала перший у світі смартфон, на якому немає отворів, крім камери. Про це повідомляє видання Forbes.

"Анонсований сьогодні в Китаї Zero - це телефон без будь-яких отворів: жодних кнопок, решіток динаміків, зарядного порту або навіть слота SIM-картки", - йдеться у повідомленні.

На новому смартфоні немає навіть кнопок, замість них є сенсорні панелі, що підтримують технологію 3D-touch.

Meizu, смартфон без отворів

Динаміків на панелі також немає, вібрації звуків передаються через дисплей. Гаджет заряджається бездротовою зарядкою, яка підтримує функцію швидкого заряду. Компанія стверджує, що це може бути найшвидша зарядка у світі.

А навушники підключаються лише через Bluetooth 5.0.  Смартфон має віртуальну eSIM. Але ця технологія ще не підтримується у багатьох країнах світу.

Нагадаємо, 20 листопада 2018 року Apple Inc скоротила обсяг замовлень на виробництво всіх трьох моделей iPhone, поданих у вересні.

Відео Кнопка виклику поліції у смартфоні: на Дніпропетровщині запрацював додаток My pol

Екстрений виклик поліції натиском однієї кнопки в телефоні. На Дніпропетровщині офіційно запрацював безкоштовний мобільний додаток My pol. У разі небезпеки для життя чи здоров'я виклик миттєво надходить до поліції разом з усіма даними людини та координатами місця. 

Кнопка виклику поліції у смартфоні: на Дніпропетровщині запрацював додаток My pol

Залиште свій коментар

Вибір редакції