Співавтор економічного дива в Польщі отримав високу посаду в Україні

Бальцерович буде представником президента Порошенка в Кабміні.

Лешек Бальцерович, якого називають одним із архітекторів успішних польських реформ, працюватиме представником президента України в Кабінеті міністрів, його радником, а також буде співголовою Групи стратегічних радників з підтримки реформ в Україні. Ще одним співголовою цієї групи буде колишній віце-прем'єр-міністр та екс-міністр фінансів Словаччини Іван Міклош, який водночас керуватиме групою радників прем'єр-міністра Володимира Гройсмана.

Про це повідомляє прес-служба президента України.

Створення єдиної Групи стратегічних радників з підтримки реформ в Україні підтримав Європейський Союз. Учора Порошенко обговорював це питання з Комісаром ЄС з питань європейської політики сусідства та переговорів з розширення Йоганессом Ганом.

Бальцерович працював віце-прем'єр-міністром і міністром фінансів Польщі в 1989-1991 та 1997-2000 роках, головою Національного банку Польщі в 2000-2007 роках.

"Розвиток України значно краще, ніж картинка, яку малюють про Україну. Я маю показати ці досягнення, які не завжди помічаються Заходом", – сказав Бальцерович.

Він також буде співпрацювати із західними інвесторами, аби залучити кошти в Україну.

Раніше Бальцеровичу прогнозували крісло прем'єра України, але він відмовився. Кандидатуру Міклоша розглядали на посаду міністра фінансів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: