Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Співавтор економічного дива в Польщі отримав високу посаду в Україні

Бальцерович буде представником президента Порошенка в Кабміні.

Лешек Бальцерович, якого називають одним із архітекторів успішних польських реформ, працюватиме представником президента України в Кабінеті міністрів, його радником, а також буде співголовою Групи стратегічних радників з підтримки реформ в Україні. Ще одним співголовою цієї групи буде колишній віце-прем'єр-міністр та екс-міністр фінансів Словаччини Іван Міклош, який водночас керуватиме групою радників прем'єр-міністра Володимира Гройсмана.

Про це повідомляє прес-служба президента України.

Створення єдиної Групи стратегічних радників з підтримки реформ в Україні підтримав Європейський Союз. Учора Порошенко обговорював це питання з Комісаром ЄС з питань європейської політики сусідства та переговорів з розширення Йоганессом Ганом.

Бальцерович працював віце-прем'єр-міністром і міністром фінансів Польщі в 1989-1991 та 1997-2000 роках, головою Національного банку Польщі в 2000-2007 роках.

"Розвиток України значно краще, ніж картинка, яку малюють про Україну. Я маю показати ці досягнення, які не завжди помічаються Заходом", – сказав Бальцерович.

Він також буде співпрацювати із західними інвесторами, аби залучити кошти в Україну.

Раніше Бальцеровичу прогнозували крісло прем'єра України, але він відмовився. Кандидатуру Міклоша розглядали на посаду міністра фінансів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції