Більша частина досягнень Таранова залишиться під грифом секретності - Порошенко

Петро Порошенко висловив співчуття у зв'язку з передчасною смертю заступника глави АП Андрія Таранова.

Президент України Петро Порошенко висловив співчуття у зв'язку з передчасною смертю заступника глави Адміністрації Президента Андрія Таранова.

Про це йдеться на офіційному сайті глави держави.

"Андрій Іванович що в силу службових обов'язків, що в силу свого характеру належав до кола людей, які роблять свою справу впевнено й професійно, без зайвого галасу", - написав президент.

За словами Петра Порошенка, Андрій Таранов займався координацією всіх силових та правоохоронних органів. Він, зокрема, здійснив десятки поїздок на фронт, в частини та на полігони, зустрічався із закордонними партнерами, брав участь у створенні Сил спеціальних операцій та в розвитку Високомобільних десантних військ, у реформуванні розвідувальних органів, звільненні військовослужбовців та цивільних громадян з катівень на окупованих територіях та в Росії.

"І це лише те, про що можна сказати… На жаль, більша частина досягнень генерала Таранова залишається під грифом секретності, як того вимагають національні інтереси. Україна втратила одного з найкращих своїх захисників, якого нам дуже не вистачатиме", - наголосив Петро Порошенко.

Нагадаємо, вчора, 18 вересня, заступник голови Адміністрації президента України Андрій Таранов розбився на водному мотоциклі. Подія сталася у Києві біля Гаванського мосту. Гідроцикл врізався на великій швидкості, заступник голови АП не впорався з керуванням. Він помер на місці події.

Залиште свій коментар

Наступна публікація