Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Більше половини мешканців Сходу хочуть приєднання до Дніпропетровщини

Щонайменше 71% мешканців Донецької та Луганської областей проголосували за приєднання до Дніпропетровщини. 

За попередніми підрахунками виборчих комісій, 71% мешканців Донецької та Луганської областей хочуть приєднання до Дніпропетровщини. Такі попередні результати референдуму, який провели 11 травня на прохання територіальних громад у якості альтернативи до референдуму самопроголошеної Донецької республіки, йдеться у спецвипуску ТСН.

Як повідомляється, до Дніпропетровська, де знаходиться головна виборча комісія цього територіального опитування, ще довозять бюлетені. Їх доправляють під охороною. Затримки пов'язані із тим, що працівників виборчих комісій залякують, бюлетені намагаються знищити сепаратисти, яким від самого початку не сподобалася ідея проведення альтернативного референдуму.

У Дніпропетровській ОДА кажуть, що результати цього референдуму, насамперед, продемонстрували політичну волю мешканців залишитися у складі єдиної України і прагнення жити у безпечному і спокійному регіоні. Утім про автоматичне приєднання територій не йдеться.

ВідеоУ Дніпропетровську триває підрахунок результатів референдуму


"На підставі цього референдуму повинне бути проведене відповідне рішення Верховної Ради України про зміну адміністративно-територіального устрою України. Тільки після цього можна говорити про те, що ці області будуть приєднані до Дніпропетровської", - повідомив заступник голови Дніпропетровської ОДА Борис Філатов.

Виборча комісія з проведення цього референдуму поки утримується від коментарів, а остаточні результати обіцяють оголосити у вівторок.

Як повідомлялося раніше, майже 2,5 млн жителів Донбасу проголосували під час референдуму щодо приєднання до Дніпропетровщини.

Залиште свій коментар

Вибір редакції