Перейти до змісту
Богдан підтвердив розгляд кандидатури Данилюка на посаду секретаря РНБО

Богдан підтвердив розгляд кандидатури Данилюка на посаду секретаря РНБО

Наразі офіційного призначення немає.

Олександр Данилюк, який працював в уряді Володимира Гройсмана міністром фінансів і брав участь у націоналізації "ПриватБанку", може бути призначений указом президента секретарем Ради національної безпеки та оборони України.

Про це в ефірі 112 каналу заявив глава Адміністрації президента Андрій Богдан.

"Дійсно, Олександр Данилюк розглядається на посаду голови РНБО", - сказав він.

Президент України Володимир Зеленський під час інавгураційної промови в стінах парламенту заявив, що розпускає Верховну Раду. Вранці 21 травня в Адміністрації президента відбулись консультації із спікером Андрієм Парубієм, його заступниками, лідерами фракцій і депутатських об'єднань. 

21 травня на сайті президента було опубліковано указ № 303/2019 про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України та призначення позачергових виборів на 21 липня цього року. 

Як повідомили в прес-службі Володимира Зеленського, головний аргумент для розпуску - "дуже низька довіра громадян до парламенту". Юридична підстава для розпуску – з 2016 року не існувало коаліції. Згодом представник команди президента Андрій Богдан заявив про можливе зменшення строків тендерних закупівель, які будуть проводитися ЦВК для провдення виборів до ВРУ. 

Представники фракцій "Народний фронт" і Блок Петра Порошенка назвали рішення сумнівним із точки зору дотримання норм законодавства, але готові до парламентської кампанії.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин