Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Було яскраве бажання арештувати, а не просто вручити підозру - Омелян

Його підозрюють в незаконному збагаченні й декларуванні недостовірної інформації.

Міністр інфраструктури України Володимир Омелян заявив, що під час перевірки його декларацій від 2000 року не було знайдено "величезних рахунків, коштовностей" та незаконно набутих статків.

Про це він сказав під час брифінгу сьогодні, 13 вересня.

"Ліпили все, що змогли зліпити. Мало того, як мені стало відомо, я не маю підтвердження, але було яскраве бажання арештувати сьогодні, а не просто вручити підозру. Я вважаю, що такі речі переходять межу". - зауважив очільник відомства.

Він висловив думку, що справа НАБУ може бути "підготовкою" до засідання антикорупційного комітету ВР: "Це ж краса: перший міністр в уряді".

Нагадаємо, вранці 13 вересня працівники Національного антикорупційного бюро України оголосили підозру міністру інфраструктури Володимиру Омеляну в незаконному збагаченні й декларуванні недостовірної інформації. Сам міністр заявив, що пов'язує кримінальне провадження з початком виборчої кампанії.

ВідеоОмеляна підозрюють в незаконному збагаченні і декларуванні недостовірної інформації

За підрахунками правоохоронців, доходи міністра за роки державної служби перевищили витрати щонайменше на мільйон гривень. Йдеться про декларації 2015 і 2016 років, куди міністр не вніс дві іномарки - BMW та Volvo, а також будинок, в якому проживав. 

Омеляна підозрюють в незаконному збагаченні і декларуванні недостовірної інформації

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції