Бютівець відбив штурм правоохоронців на квартиру

Дата публікації
Перегляди
2022
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Бютівець відбив штурм правоохоронців на квартиру

У столичній міліції цю інформацію не підтвердили / Фото: УНІАН

МВС намагалося увірватися до квартири депутата Пашинського.

У БЮТ заявляють, що співробітники Міністерства внутрішніх справ намагалися "увірватися" до квартири народного депутата Сергія Пашинського.

Як повідомляє прес-служба "Батьківщини", це сталося у четвер близько 9:15 ранку.

"Правоохоронці мотивували свої дії порушенням кримінальної справи щодо побиття невідомими особами співробітників "Беркуту" під стінами Печерського та Апеляційного судів столиці під час судових засідань у справі проти Юлії Тимошенко", - йдеться в повідомленні.

"Пропонуємо всім учасникам подій згадати ті безчинства, які творили беркутівці та інші силовики під стінами судів, не пускаючи на засідання журналістів, депутатів і навіть адвокатів, і самим зробити висновок, хто тоді порушував закон", - закликали в "Батьківщині".

"Силові структури знову займаються не попередженням та розкриттям справжніх злочинів, а політичними репресіями, спрямованими на найближче оточення Юлії Тимошенко", - підкреслили в партії.

Водночас у столичній міліції цю інформацію не підтвердили. "Я не маю інформації про подібні дії міліції. Можливо, це була ГПУ чи СБУ", - заявив речник МВС у Києві Володимир Дмитренко.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2022
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація