"Це безглуздо". Путін порадив не чекати від РФ виконання Мінських угод

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Російський лідер перекладає всю відповідальність на українську владу.

Президент РФ Володимир Путін заявив про те, що чекати від російської сторони виконання Мінських угод безглуздо.

Він висловив думку, що  ключові питання вирішення конфлікту на Донбасі – це зміни до Конституції України, особливий статус окупованих територій та амністія бойовиків, тому без офіційного Києва їхнє вирішення не можливо. При цьому, Путін не сказав нічого про відведення  військ та озброєння і відновлення контролю за кордоном.

"Обмеження пов'язані нібито з виконанням мінських угод, ключові питання виконання мінських угод сьогодні знаходяться в руках київських партнерів, київської влади. Без них ми не зможемо нічого зробити: ми не можемо внести зміни до конституції України, не можемо регламентувати дію закону про особливу форму управління на територіях "ЛНР" і "ДНР", не можемо за президента України підписати закон про амністію. Це ключові питання врегулювання ситуації на Донбасі ", - наводить РИА "Новости" цитату Путіна.

Він додав, що РФ готова і надалі працювати із "українськими партнерами".

"Чекати таких рішень від нас просто безглуздо. Проте ми терпляче працювали досі і також терпляче готові працювати і з українськими партнерами, і з нашими партнерами в Євросоюзі. Ніякого іншого способу крім як виконати мінські угоди в повному обсязі для врегулювання ситуації в Донбасі не існує ", - резюмував Путін.

Нагадаємо, раніше президент Росії Володимир Путін погодився з президентом України Петром Порошенком, що потрібно розширити і озброїти місію ОБСЄ на ДонбасіГлава РФ традиційно звинуватив Київ у невиконанні домовленностей. 

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції