Через закриття сайту EX.UA під МВС збирають акцію протесту

Дата публікації
Перегляди
21к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Через закриття сайту EX.UA під МВС збирають акцію протесту

МВС пікетуватимуть за EX.UA

На захист популярного файлообмінника виступила Інтернет партія України.

У середу, 1 лютого, об 11.00 за адресою вул. Академіка Богомольця 10, Інтернет партія України спільно з користувачами сайту EX.UA висловлять свій протест щодо дій співробітників МВС.

Про це повідомили в прес-службі партії.

"Ми будемо вимагати від міністра МВС не перешкоджати роботі сайту", - сказв лідер Інтернет партії Дмитро Голубов.

Нагадаємо, у вівторок, 31 січня, найбільший український сервіс зберігання інформації EX.UA став недоступним для користувачів.

Інофрмацію про закриття ресурсу підтвердив заступник керівника прес-служби МВС Сергій Бурлаков.

Пізніше в ЗМІ з'явилися повідомлення про те, що правоохоронці вилучили 200 серверів сервісу зберігання інформації EX.UA у рамках кримінальної справи щодо порушення авторських та суміжних прав.

Однак, в EX.UA цю інформацію не підтвердили. За словами представника ЕХ.UA Юрія Піскового, на часі юристи компанії розбираються в ситуації.

Цікаво, що після закриття файлообмінника офіційний сайт МВС став тимчасово недоступний через велику кількість відвідувачів, а також ймовірних DОS-атак.

Довідка. DoS-атака (скор. від англ. Distributed Denial of Service) – атака на комп'ютерну систему з метою довести її до відмови, тобто до такого стану, що користувачі системи не можуть отримати доступ до ресурсів системи (серверів, сервісів), або цей доступ ускладнений. Відмова "ворожої" системи може бути як самоціллю (наприклад, зробити недоступним популярний сайт), так і одним із кроків до захоплення контролю над системою.

Приблизно з 18:00 31 січня, офіційний сайт МВС працює з перебоями.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
21к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація