Чорногорія продовжила санкції проти окупованого Криму

Балканська країна підтримала європейські санкції.

Уряд Чорногорії продовжив санкції щодо окупованого Криму і Севастополя, встановлені рішенням Ради Європейського Союзу.

Про це йдеться в постанові уряду країни, передає Росбалт.

Згідно з постановою, забороняється ввезення в Чорногорію товарів з Криму чи Севастополя. Також забороняється пряме або непряме фінансування або надання фінансової допомоги, страхування і перестрахування, пов'язаних із ввезенням товарів походженням з Криму чи Севастополя.

Санкції не поширюються на кримські товари, які отримали сертифікати та підтвердження походження від української влади.

Також громадянам Чорногорії заборонено купувати нерухомість в Криму і в Севастополі, і цінні папери, що мають відношення до регіону.

Нагадаємо, у кінці лютого - початку березня 2014 року перекинуті з Росії і кримських баз Чорноморського флоту РФ війська без розпізнавальних знаків окуповували Кримський півострів. Також було створено збройне формування з російських "козаків", яке називало себе "самооборона Криму".

16 березня 2014 року на території Криму і міста Севастополя пройшов псевдореферендум про статус півострова, за сфальсифікованими результатами якого Росія включила Крим до свого складу. Ні Україна, ні Європейський Союз, ні США не визнали це голосування і вважають, що Крим Росія анексувала. У зв'язку з цим Захід ввів санкції проти Криму та Росії.

Пізніше президент РФ Володимир Путін у фільмі "Крим. Шлях на Батьківщину" зізнався, що операція по анексії півострова була спланованою і розроблялася в його кабінеті.

ВідеоЄвропейські санкції проти Росії домовилися подовжити

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: