Чорновол змусили вибачатися перед скривавленим Безбахом

У Раді вдень сталися дві сутички між депутатами.

Українських депутатів розсварили гроші втікача Віктора Януковича. При обговоренні та голосуванні за законопроект про спецконфіскацію сталося кілька конфліктів, під час одного з них нардеп Тетяна Чорновол подряпала до крові обличчя нардепу Якову Безбаху, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

"У мене чоловік загинув! У мене двоє маленьких дітей залишились без батька! І все, що мені залишається, це виправдовувати цю жертву! І якщо я зараз не можу зробити такий мінімум, як повернути 50 мільярдів у державний бюджет, навіщо тоді я тут? Всі, хто зараз голосував проти нього – мої особисті вороги!", - пояснила свою поведінку Чорновол.

Імпульсивність жінки не знайшла розуміння серед колег. Депутати порефлексували щодо норм поведінки в сесійній залі, вживаючи слова "папуаси недалекі" та "примітивні пігмеї". Зрештою дійшли висновку, що градус політичної дискусії необхідно понижувати. І в супроводі лідера фракції Чорновол повели вибачатися та миритися до Безбаха.

Як уже повідомлялося, народні депутати домовилися підтримати законопроект 4057 про спецконфіскацію грошей попередньої влади у першому читанні. Після чого за відповідний документ проголосували 228 депутатів. Але цьому передувала бійка та штовханина. Зокрема, під час обговорення законопроекту позафракційний депутат Яков Безбах з робочого місця почав обурено щось вигукувати. У відповідь Тетяна Чорновіл швидко підійшла до нього та подряпала йому обличчя.

Кореспондент ТСН Марія Васильєва

ВідеоПарламент ухвалив за основу закон про спецконфіскацію грошей Януковича

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: