Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Чуркін "погорів" на брехні щодо України під час засідання Радбезу ООН

Російського постпреда "підловив" український дипломат.

Голову делегації Росії при ООН Віталія Чуркіна підловили на черговій брехні стосовно України.

Так, під час засідання РБ ООН у п'ятницю, 10 червня, Чуркін заявив, що Україна офіційно не зверталася до ООН із запитом про розгортання миротворчої місії на окупованій території Донбасу, передає "Укрінформ".

Однак, одразу після заяви Чуркіна постійний представник України при ООН Володимир Єльченко звинуватив російського дипломата у черговій брехні, нагадавши про офіційний документи із запитом.

"Сьогодні делегація Російської Федерації знову вдалася до брехні, цього разу заявивши, що Рада Безпеки не отримувала запит від України на розгортання миротворчої операції. Для протоколу: Україна офіційно зверталася на найвищому рівні до цієї Ради, так само як і до Генерального секретаря з таким запитом як мінімум двічі", - пояснив український дипломат.

Єльченко нагадав про звернення Президента України до Радбезу та Генасамблеї ООН, затверджене Верховною Радою 17 березня 2015 року, яке було зареєстроване у секретаріаті під номером S/2015/225.

"Дуже дивно, що постійний член Радбезу заперечує існування документа, який можна знайти в Системі офіційної документації ООН. Отже, я хотів би попросити Секретаріат ООН поширити паперові копії українського запиту", - зауважив український постпред.

Нагадаємо, що раніше українські дипломати дорікнули Радбезу ООН у бездіяльності.  За словами заступника міністра закордонних справ України Сергія Кислиці, як непостійний член Радбезу Україна не з чуток знає, що іноді орган не може оперативно відреагувати на загрози цивільному населенню, оскільки швидкому розгортанню місії з підтримання миру заважає відсутність згоди приймаючих країн.

Залиште свій коментар

Вибір редакції