ЦВК зареєструвала вже понад 1900 кандидатів у нардепи

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Прийом документів уже завершений.

Станом на 20 червня Центральна виборча комісія зареєструвала 1913 осіб у кандидати в народні депутати.

Із них - 892 мажоритарники (самовисування – 744, висунутих політичними партіями – 148), а також 1021 кандидат за списками політичних партій.

Сьогодні ЦВК зареєструвала список зі 182 кандидатів партії "Опозиційний блок - За життя", перед тим викинувши звідти два прізвища - №122 Шикота Л.О та №123 Крижановський С.В.

20 червня завершується прийом документів від кандидатів та партій. Їхній розгляд триватиме до 25 червня.

Згідно з законодавством, для реєстрації партії зі списком у загальнодержавному окрузі розмір застави становить 1000 розмірів мінімальної заробітної плати (4 млн 173 тис. грн), а для самовисуванця чи партії, яка висуває кандидата в одномандатному окрузі – 10 розмірів мінімальної заробітної плати (41730 грн).

Позачергові парламентські вибори в України відбудуться 21 липня 2019 року. Відповідний указ президента про розпуск нинішньої Ради та призначення позачергових виборів уже підтвердив Конституційний Суд.

ВідеоВибори до Ради все-таки відбудуться 21 липня

Конституційний суд визнав законним указ президента Зеленського, яким він розпустив Верховну Раду та оголосив дострокові вибори. Таким чином вибори до нового парламенту відбудуться у призначену дату – 21 липня. Офіційно рішення Конституційного суду ще не оприлюднене.  

Вибори до Ради все-таки відбудуться 21 липня

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції