Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
ДБР передасть провадження, в яких фігурує Порошенко, до НАБУ

ДБР передасть провадження, в яких фігурує Порошенко, до НАБУ

Адвокати попереднього президента кажуть, щонайменше чотири справи мають підслідність антикорупційного бюро.

Кримінальні провадження, в яких фігурує Петро Порошенко, передають до НАБУ. За словами адвокатів п’ятого президента, щонайменше чотири справи розслідуються ДБР незаконно, і вже є рішення суду про передачу їх до антикорупційного бюро, йдеться у ТСН.16:45.

Напередодні одне з проваджень Шевченківський райсуд Києва закрив. Порошенко в ньому фігурує, як свідок, ідеться про купівлю "Прямого" каналу. Загалом він є свідком у 13 провадженнях, проте підозру по жодній справі Порошенку не оголошували.

Сьогодні Петро Порошенко прийшов до ДБР на допит у справі щодо нібито несплати податків та відмивання коштів. Підтримати його прийшло зо три десятки прихильників. Активісти називають усі справи, пов'язані з Порошенком, фейковими і замовними.

Нагадаємо, На думку Давида Арахамії, важливою передумовою висловлення недовіри генпрокурору Руслану Рябошапці стала відсутність прогресу у справах супроти попереднього президента Петра Порошенка.

Відео Прийшов без примусу: Порошенко побував на допиті в ДБР

Петро Порошенко завітав до ДБР на допит. Раніше Печерський суд постановив доставити його до слідчого під примусом, оскільки він неодноразово ігнорував виклики. Разом з 5 президентом до ДБР прийшли його колеги по фракції, а також кількадесят прихильників. Більше - у розділі Політика

Прийшов без примусу: Порошенко побував на допиті в ДБР

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції