Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Зображення створили на основі внутрішньої інформації американської компанії.

Новий електричний пікап Ford F-150, серійна версія якого повинна з'явитися 2022 року, показали на свіжих рендерах.

Зображення представили на форумі F150Gen14 з посиланням на внутрішню інформацію Ford.

У підписі до рендерів наголошується, що це вперше серійний електричний Ford F-150 показали у всій красі і без камуфляжу.

При цьому додається, що пікап наступного покоління позбавиться від поперечної рейки на радіаторних гратах. Нова "кришка" начебто має сприяти поліпшенню аеродинаміки авто. Також буде перероблена оптика.

Як ви можете бачити, Ford F-150 не буде серйозним зміною дизайну порівняно з нинішнім поколінням, але він оснащений новими фарами і значно оновленою передньою частиною з своєрідним виглядом покритої решітки.

Нагадаємо, що перший серійний електрокар Mustang Mach-E зняли біля заводу Ford. Автомобіль найбільш завершений зі всіх раніше поданих версій.

Відео Нова Тесла: чим вразив новий кібертрак Ілона Маска

Майже 150 тисяч замовили нове авто компанії Тесла лише за дві доби після презентації! І це без жодної реклами та просування. Тому сміливо можна сказати: майбутнє вже тут і зараз. І саме нова автівка Тесли – кібер-трак – стала черговим доказом цього. У соцмережах автівку безперестанку обговорюють вже третю добу. Кажуть, Ілон Маск перевершив самого себе і створив настільки неоднозначний транспорт, що знайти байдужого до нового пікапа майже неможливо. Якщо ви раптом пропустили цю гучну новину – зараз ми розповімо вам, що саме так збурило соцмережі. 

Нова Тесла: чим вразив новий кібертрак Ілона Маска

Залиште свій коментар

Вибір редакції